chrome firefox opera safari iexplorer

«Ангелятко» визнали кращим дитячим виданням в Україні

19 грудня 2010 о 22:49

За результатами Всеукраїнського конкурсу на краще періодичне друковане видання для дітей, засновником якого є Державний комітет радіо і телебачення, журнал «Ангелятко» визнано найкращим. Про це повідомив заступник головного редактора всеукраїнських дитячих журналів «Ангелятко» та «Ангеляткова наука» Віталій Вардзаль.

Конкурс оцінювало журі, до складу якого входили представники міністерства освіти, молоді та спорту, Національної спілки письменників, Національної спілки художників, Національної спілки журналістів України. Переможців конкурсу члени журі визначили шляхом рейтингового голосування, виставляючи за кожне видання бали (від 1 до 5).

«Журнал «Ангелятко» за всіма критеріями, на мою думку, є сьогодні найкращим серед 16 провідних видань для дітей в Україні. Цю перемогу вважаю цілком заслуженою», — зазначила представник Держкомтелерадіо Оксана Боженко.

«Як мистецтвознавець, мушу відзначити високий рівень майстерності колективу художників, які працюють над журналом. Кожен номер «Ангелятка» – це джерело натхнення і позитивні емоції для мене, усмішки і радість моїх дітей, – найголовніший критерій, за яким можна оцінити художню вартість твору», – поділилася враженнями художник і мистецтвознавець Любов Пліхтяк.

Найвищу відзнаку в галузі дитячої періодики часопис «Ангелятко» вже отримував 2008 року.

«Ця нагорода – не лише титул, але й моральне зобов’язання давати все найкраще, що можемо, для повноцінного розвитку кожного маленького українця. Саме тому ми щоразу робимо жорсткішими критерії відбору матеріалів для кожного номеру, кожної сторінки. Саме тому налагодили систему зворотного зв’язку з дітьми-читачами, їхніми батьками, вихователями, методистами і вчителями. Саме тому кожен малюнок і кожен текст аналізують дитячі психологи.

Саме тому ми не стоїмо на місці та започатковуємо нові проекти для дітей. Отож, цьогорічна нагорода свідчить про те, що всі наші зусилля давати дітям тільки найкраще не були марними», – зазначила головний редактор журналу «Ангелятко» Олена Волосевич.

Нагадаємо, що нещодавно редакція «Країни Ангелят» презентувала новий проект – перший в Україні журнал для незрячих дітей «Ангелятко шрифтом Брайля». Видання можна передплатити у будь-якому поштовому відділенні України.

З 1 січня 2011 редакція «Країни Ангелят» започатковує ще один проект – «Розмальовки Ангелятка». Це щомісяця 20 сторінок цікавих малюнків, що допоможуть дітям у розвитку дрібної моторики, уваги, мислення, уяви, мовлення, логіки. Передплатний індекс 49681, вартість піврічної передплати 28.98 грн. Розмальовки створені за темами державної програми з дошкільної підготовки. Крім того, у кожному номері буде плакат (наприклад, родове дерево, розпорядок дня тощо).

1 грудня

Інші дати
День працівників прокуратури
Указом Президента України від 02.11.2000 року встановлено професійне свято - День працівників прокуратури - 1 грудня.
Розгорнути
Народився Микола Леонтович
(1877, с.Монастирок, Вінницька область - 1921) – український композитор, хоровий диригент, Його обробка для хору народної пісні «Щедрик» відома у всьому світі як різдвяна колядка «Carol of the Bells».
Розгорнути
Народився Платон Воронько
(1913, с. Чернеччина, Сумська область – 1988) – український письменник, публіцист. Автор поетичної збірки «Повінь».
«У моєї доні Оченята сонні, Рученьки, Мов з вати, Доня Хоче спати... Ніч прийшла Тихенька, Спи, Моя маленька...» (Платон Воронько)
Розгорнути
Народився Платон Майборода
(1918, с.Пелехівщина, Полтавська область – 1989) –український композитор, автор численних пісень і хорів, обробок народних пісень ( «Пісня про рушник», «Якщо ти любиш», «Ми підем де трави похилі», «Київський вальс»).
А чи ранньою, чи пізньою, Як цвістимуть всі сади, Я прийду до тебе піснею, Тільки прагни, тільки жди…(Платон Майборода)
Розгорнути
Народився Георгій Майборода
(1913, с. Пелехівщина Полтавської обл. - 1992) - український композитор. Автор багатьох опер, симфоній, концертів для голосу з оркестром, для скрипки з оркестром, симфонічних варіацій для віолончелі з оркестром, хорів, романсів.
Розгорнути