chrome firefox opera safari iexplorer

В селі на Київщині дитсадок відновив роботу після 10 років простою

23 січня 2011 о 12:46

Дитячий садок «Малятко» відкрили сьогодні у селі Польове Миронівського району. Через відсутність власної котельні, заклад не працював понад 10 років. Цьогоріч за кошти району і меценатів садочок відремонтувати.

Понад два десятки маленьких польовчан сьогодні вперше ступлять на поріг дитсадка. Перерізати червону стрічку приїхав губернатор Київщини Анатолій Присяжнюк

Трирічна Ганночка у дитсадку сьогодні хоч і вперше, та почуває себе як удома. Вже встигла знайти подружку та обрала улюблену іграшку. Довкола іграшок тут розгортаються спражні баталії.

Як риба у воді почуває себе у садочку. Хлопець вже вирішив, чим буде тут займатися. Не обійшлося у перший день і без драм: трирічна Іринка зі сльозами на очах ховається від вихователів у татуся на руках. Більш сміливі дівчата лізуть на руки до губернатора.

Поки діти розважаються — батьки собі місця не знаходять.

Інна Тихончик, мама: «Стоїм тут, а душа там — бо переживаємо, як вони там себе ведуть і чи гуляють, чи плачуть».

Попри хвилювання — радіють: дитсадок розв'язав їм руки, тепер і на роботу можна ходити.

Мама: «Викручувались з різних ситуацій: то чоловік, то бабушки то дєдушки і тьоті і дядя — усі гляділи».

Дитсадок у селі Польовому порожнів понад десять років. Таких прикладів у області чимало.

Анатолій Присяжнюк, голова Київської облдержадміністрації: «Якщо взяти в цілому по Київщині — повірте, не десятки, а сотні диячих садочків треба відроджувати. Тому що вони були, але, нажаль, за часів попередньої влади все віддали, все позакривали. Вони не працювали, і сьогодні потрібно відродити. Віддавши дитину у садочок — дитина буде і у теплі, і дитина буде нагодована, і з дитиною займаються вихователі».

Прийматимуть до дитсадка малят від півтора до шести років. Віддати своїх дітей вже зголосилося 35 родин. У планах обласних урядників збудувати та реконструювати цьогоріч ще понад два десятки дитсадків і десять шкіл.

28 березня

Інші дати
Дмитро Гнатюк
1925 –  видатний оперний співак. Перший виконавець легендарних пісень «Два кольори» і «Києве мій». Соліст, а з 1988 р. – головний режисер Національного театру опери та балету ім. Т.Шевченка. Герой України.
Розгорнути
Олекса Гірник
1912 – український дисидент, політв’язень. У 60-ту річницю проголошення самостійності України Центральною Радою, 22 січня 1978 р., вчинив самоспалення біля могили Т.Шевченка на Чернечій горі на знак протесту проти русифікації. Герой України (2007, посмертно).
Розгорнути
Народився Юліан Бачинський
(1870, с.Новосілка Тернопільська область – 1940) - український громадський і політичний діяч, публіцист, автор праці «Україна Irredenta», в якій обґрунтував необхідність створення української незалежної держави.
"Вільна, велика, політично самостійна Україна, одна, нероздільна від Сяну по Кавказ!". (Юліан Бачинський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі