chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні триває Національний конкурс шкільних газет

15 лютого 2011 о 23:34

В Україні продовжується прийом робіт на XIV Національний конкурс шкільних газет, який є найбільшою подією вітчизняного шкільного друку.

До участі у конкурсі запрошуються шкільні, класні газети, газети професійно-технічних та позашкільних навчальних закладів України а також теле-, фото- та радіорепортажі.

Як розповів на прес-конференції у Києві президент Національного конкурсу шкільних газет Гліб Головченко, очікується, що цього року за звання кращих змагатимуться близько 3000 газет, теле-, фото- та радіорепортажів юнкорів з усіх куточків України.

За його словами, зараз проводиться робота з залучення до конкурсу учасників з інших країн для того, щоб він став міжнародним.

У свою чергу голова Національної спілки журналістів України Ігор Лубченко зазначив, що з року в рік конкурс шкільних газет набуває популярності і витонченості, у ньому беруть участь все більше юнкорів. «Шкільна преса — початковий етап для дорослих ЗМІ, це наша майбутня зміна», — сказав він.

І.Лубченко запропонував перейменувати конкурс шкільних газет на конкурс шкільних ЗМІ, оскільки у змаганні беруть участь і теле-, фото- та радіорепортажі.

Заявки на участь у конкурсі приймаються до 1 квітня 2011 р. Переможців буде названо 20 травня 2011 року у Миколаєві.

Нагадаємо, перший шкільний конкурс газет відбувся у 1997 році. Організаторами конкурсу є Національна спілка журналістів України, Національна академія педагогічних наук, Асоціація молодіжної преси України та Коледж преси та телебачення (м. Миколаїв), на базі якого проводиться конкурс.

19 листопада

Інші дати
День працівників гідрометеорологічної служби
Державна гідрометеорологічна служба, яка функціонує у складі Міністерства охорони навколишнього природного середовища України, відіграє ключову роль в отриманні даних про поточні та очікувані гідрометеорологічні умови, сучасний клімат, його можливі коливання та зміни в майбутньому, прогнозування та попередження стихійних гідрометеорологічних явищ.
Розгорнути
День скловиробника
Професійне свято працівників скляної промисловості не випадково збігається з днем народження видатного російського вченого М. В. Ломоносова. Михайло Ломоносов був творцем хімічного виробництва глазурі, скла, порцеляни. Розробив технологію і рецептуру кольорового скла, які він використовував для створення мозаїчних картин. Винайшов порцелянову масу.
Розгорнути
День пам’яті Петра Дорошенка
(1627, м. Чигирин, Черкаська область – 1698) – визначний український державний, політичний та військовий діяч, гетьман України (1665 – 1676). Провів ряд важливих реформ, створив постійне 20-тисячне військо, встановив на українському кордоні нову митну лінію і почав карбувати власну монету. Стратегічною метою всієї внутрішньої і зовнішньої політики - було об'єднання під своєю владою Лівобережної і Правобережної України.
Розгорнути
Народлася Катря Гриневичева
(Катерина Василівна Гриневич; 1875, м.Винники, Львівська область - 1947) – українська письменниця, громадська діячка. Автор збірки новел «Непоборні», повістей «Шоломи в сонці» та «Шестикрилець». Померла 25 грудня 1947 р. в Німеччині, у Берхтесґадені, Баварія, похована там же.
Розгорнути