chrome firefox opera safari iexplorer

Продавати пиво та тютюн в столичних кіосках від сьогодні заборонено

31 березня 2011 о 10:58

З сьогоднішнього дня набирає чинності рішення Київської міської ради про обмеження продажу алкоголю, слабоалкогольних напоїв, пива і тютюну у малих архітектурних формах (МАФ) — кіосках площею до 40 квадратних метрів.

«Даним проектом рішення пропонується обмежити повний продаж алкоголю, слабоалкогольних напоїв, пива і тютюну під час масових заходів, гулянь, свят. На жаль, даний пункт не стосується пива в пластикових пляшках. Це норма загальнонаціонального закону, який Київрада не може змінити, тому пиво в пластикових пляшках під час концертів поки буде продаватися, а всі інші напої у склі, у тому числі й пиво, продаватися не будуть, так само як не буде продаватися тютюн», — роз'яснив секретар фракції Київради «Республіка Київ» Олексій Давиденко.

Підприємці, які торгують вищезгаданим товаром в МАФ, не мають права з сьогоднішнього дня займатися продажем даних виробів у МАФах. Вони можуть продавати продукти харчування, газети, сувеніри, але не мають права продавати тютюн, алкоголь і пиво.

Нагадаємо, очільник КМДА Олександр Попов пообіцяв запропонувати Київраді відкласти введення в дію рішення про заборону продажу алкогольних і тютюнових виробів в торгових площах менше 40 кв м. За його словами, з цим рішенням складна ситуація із його виконанням, оскільки воно суперечить чинному законодавству і викликає протести підприємців. Попов звернув увагу на те, що вже пройшли акції протесту власників МАФів, а також є звернення громадських організацій національного рівня відносно того, що це рішення Київради треба коригувати.

За словами керівника КМДА, правки можуть торкатися як термінів введення в дію документа, так і підходів до реалізації згаданої продукції.

23 серпня

Інші дати
23 серпня відзначають:
  • Європейський день пам’яті жертв сталінізму і нацизму.
  • Міжнародний день пам’яті жертв работоргівлі та її ліквідації.
Розгорнути
Народився Анатолій Перепадя
(1935, с. Попелак Херсонської обл. - 2008) - український перекладач із французької, італійської, португальської, іспанської, каталонської мов. Перекладав твори Сервантеса, Пруста, Сент-Екзюпері, Камю та ін.
Розгорнути
Народився Осип Маковей
(1867, м.Яворів, Львівська область – 1925)український письменник, публіцист, редактор багатьох періодичних видань, педагог та громадсько-політичний діяч.
«Тихий сон по горах ходить, Не шуміть, ліси зелені, За рученьку нiчку водить. Спати йдіть, вітри студені. I шумлять ліси все тихше, Най малята сплять здорові, Сон малих звiрят колише. Най їм сняться сни чудові. (Осип Маковей)
Розгорнути

Новини Дивитися всі