chrome firefox opera safari iexplorer

Українка — у п’ятірці найкращих в іспанській «Фабриці зірок»

08 березня 2011 о 11:44

14-річна українська співачка Юлія Смага потрапила до п’ятірки кращих виконавців іспанського проекту «Хочу співати» — аналог української «Фабрики зірок».

Запрошення від головного каналу іспанського телебачення для участі в шоу дівчина отримала у 2010 році. Для програми відібрали 25 юних талантів, які найкраще показали себе в кількох відбіркових кастингах. Шоу «Хочу співати» тривало протягом двох місяців.

Українка завоювала почесне право брати участь у фіналі програми, і в результаті — потрапила в п’ятірку найкращих виконавців. Крім того, з незалежних опитуваннями каналу, глядачі назвали дівчину кращою співачкою проекту.

У репертуарі Смаги — понад 100 пісень на різних мовах. У 10 років дівчина записала власний диск українською та іспанською мовами.

«Ми співаємо українською, виступаємо на іспанському радіо і телебаченні і хочемо, щоб наш спів почули у світі», — каже юна співачка, лауреат міжнародних і всеукраїнських конкурсів.

Дівчинка — студентка престижної у Іспанії школи естрадного мистецтва і займається танцями, вдосконалює майстерність гри на фортепіано. Іспанська преса називає дівчину «Чарівним голосом України». Вона отримувала запрошення зніматися в кіно і брала участь у теле і радіопрограмах.

31 березня

Інші дати
Микола Бокаріус
1869 – український вчений, один із засновників судової медицини. Першому в Україні було присвоєно звання заслуженого професора (1925). Єдиний в Україні Харківський науково-дослідний інститут судової експертизи носить ім’я його засновника – професора М.С. Бокаріуса.
Розгорнути
Борис Срезневський
1857 – російський і український метеоролог і кліматолог, професор, організатор метеорологічної служби в Україні, директор Київської метеорологічної обсерваторії.
Розгорнути
Корній Чуковський (Микола Корнейчуков)
(1882, м. Санкт-Петербург, Росія - 1969) – російський письменник, перекладач і літературознавець українського походження. Перекладач українських поетів (збірка «Молода Україна»), упорядник кількох видань російських перекладів Тараса Шевченка, автор нарису «Шевченко» (1911). Автор славнозвісних творів для дітей «Айболит», «Мойдодир», «Муха-Цокотуха» та ін.
«Поразительнее всего то, что широкие читательские массы России угадывали гениальность Шевченко даже сквозь плохие переводы, даже несмотря на цензурные бреши. Они так жадно хотели узнать, изучить его твор¬чество, в котором чувствовали столько родного, что требовали и требуют все новых изданий его «Кобзаря» в переводе на русский язык.» (Корній Чуковський).
Розгорнути
Народився Микола Міхновський
(1873, с.Турівка Полтавська область – 1924) – український політичний та громадський діяч, правник, публіцист, ідеолог державної самостійності України, автор славнозвісної брошури «Самостійна Україна».
«І нехай кожний з нас пам'ятає, що коли він бореться за народ, то мусить дбати за ввесь народ, щоб цілий народ не загинув через його необачність. Вперед ! Бо нам ні на кого надіятися і нічого озиратися назад». (Микола Міхновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...