chrome firefox opera safari iexplorer

НСК отримав свій логотип

30 квітня 2011 о 15:29

В основі логотипу НСК «Олімпійський» – монументальність, симетрія, лаконічність, елегантність. На цьому наголосив переможець конкурсу на найкращу емблему головної арени майбутнього Євро-2012 Сергій Мельник з Бердянська.

За словами творця лого київського євростадіону, на його створення надихнула палка пристрасть до футболу – Сергій є вболівальником київського «Динамо» та національної збірної України. «Не можу передати свої відчуття — досі не зрозумів, що відбулося. Вперше у житті приймаю участь у конкурсі. Тим більше, в конкурсі на кращий логотип головного стадіону своєї країни. Перемога в цьому конкурсі – це велика честь. Я пишаюсь тим, що маю відношення до створення історії головної спортивної арени країни», – поділився враженням щасливий переможець.

Він наголосив, що логотип зображає вид стадіону зсередини очима глядачів. «У своєму логотипі я хотів передати одну з двох найяскравіших,як на мене, рис стадіону: величних колон і унікальної мембрани. Причому, унікальний дах намагався передати очима глядача, який присутній на стадіоні, адже якраз зсередини велична мембрана постає у всій красі», – сказав Сергій Мельник.

22 квітня

Інші дати
22 квітня відзначають:
  • Всесвітній день Матері-Землі (Міжнародний день Землі).
Розгорнути
Народився Анатолій Михайленко
(1939, хутір Комуна Полтавської обл. - 2007) - український письменнник, журналіст, видавець. Автор більше 30 книжок художньої прози й публіцистики, зокрема "Оливкова гілка з Рима", "Кленовий лист з Канади", "Пливе мій човен. Запах полину", "Заки море перелечу".
Розгорнути
Народився Євген Сагайдачний
(1886, м.Херсон – 1961) – український маляр, декоратор і педагог. Автор численних акварелей з гуцульського життя, залишив по собі велику колекцію народного, зокрема гуцульського, мистецтва.
Розгорнути
Народився Євген Козак
(1907, с. Колодне, Львівська область – 1988) – український композитор, диригент, педагог. Автор театралізованого концерту «Буковинське весілля», хорових пісень "Вівчарик", "Україно моя", "Думи мої", «Вітер з полонини», "Зелень кленова, вулиці Львова", обробок українських народних пісень, пісень на слова Т.Шевченка.
Ой, вічарику-вівчарю, Ти жени свою отару З гір високих, з полонини У широкую долину. Сядь зі мною в просінь світа, Заграй мені на трембіті, Розкажи мені - чи любиш? Чом до серця не голубиш? (Українська народна пісня)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...