chrome firefox opera safari iexplorer

У Луцьку затвердили логотип міста

09 березня 2012 о 11:12

Рішенням Луцької міської ради був затверджений логотип міста у вигляді ключа із написом «Луцьк — приємне відкриття».

Про це повідомляє Управління міжнародного співробітництва та туризму Луцької міськради.

За інформацією Управління, конкурс на розробку промоційного логотипу міста Луцька було оголошено у жовтні 2011 року. Роботи для участі у конкурсі надсилали дизайнери, художники та інші зацікавлені особи з різних міст України, зокрема і з-за кордону (м. Санкт-Петербург).

Загалом у конкурсі протягом чотирьох місяців взяло участь 54 учасники, які подали 78 конкурсних робіт.

Конкурс проходив відкрито та із залученням громадськості. Варіанти логотипів розміщувалися на спеціально створеній сторінці Луцької міської ради у соціальній мережі Facebook, де кожен користувач міг не лише проголосувати за логотипи, але і залишити власний коментар. Коментарі також надсилали на електронну адресу відділу розвитку туризму Луцької міської ради.

Варіанти логотипів розглядалися архітектурно-містобудівною радою, Громадською радою при міському голові. Було проведене й громадське слухання. Усі висловлені думки, зауваження, пропозиції фіксувалися та передавалися на розгляд журі конкурсу. На підсумковому засіданні журі визначилося з двома логотипами-фіналістами (логотип у вигляді серця та логотип у вигляді ключа).

Обидві роботи були дійсно креативні, професійні та оригінальні. Депутати Луцької міської ради майже одноголосно обрали варіант у вигляді ключа на промоційний логотип міста Луцька. Таким чином Луцьк отримав свій логотип, який в подальшому буде активно використовуватись для промоції міста.

 

Розділи: Суспільство

16 квітня

Інші дати
Феодосій Федченко
1911 –  український метролог, фізик-експериментатор. Створив найточніший маятниковий годинник – астрономічний годинник Федченка (АГФ), яким оснащено більшість обсерваторій, станцій метро і телецентрів країн колишнього СРСР.
Розгорнути
Народився Борис Возницький
(1926, с. Ульбарів Рівненської обл. - 2012) - український мистецтвознавець, академік Української академії мистецтв, Герой України, лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка, заслужений працівник культури України та Польщі, президент Українського національного комітету Міжнародної ради музеїв (ІСОМ), доктор honoris causa.
Розгорнути
Народилася Христина Алчевська (Журавльова)
(1841, м.Борзна Чернігівська область – 1920) - український педагог, організатор народної освіти, популяризатор української мови, народної пісні, творчості Тараса Шевченка. У своїй садибі у Харкові у 1899 році встановила перший у світі пам»ятник Тарасу Шевченку.
«Людина, яка в час масової безграмотності, працю задля просвіти народу зробила девізом свого життя і залишилася вірною тому девізові”. (Микола Сумцов про Христину Алчевську)
Розгорнути