chrome firefox opera safari iexplorer

Півтори тисячі пар одночасно станцюють вальс у Севастополі

03 травня 2011 о 18:13

У Севастополі 1 липня планується масове виконання вальсу. Композицію «Севастопольський вальс» на площі Свободи біля Українського культурно-інформаційного центру одночасно танцюватимуть близько 1,5 тисячі пар у супроводі зведеного духового оркестру Військово-Морських сил України і Чорноморського флоту Російської Федерації.

Про це повідомили на прес-конференції представники міжнародного фестивалю «Кримський танцювальний трофей» (виконання відбуватиметься в рамках цього фестивалю), Українського культурно-інформаційного центру (Севастополь) і Спілки громадських організацій спортивного танцю України.

За словами заступника директора Українського культурно-інформаційного центру Геннадія АЛЕКСЄЄВСЬКОГО, ідея наймасовішого виконання вальсу народилася минулого року під час фестивалю «Кримський танцювальний трофей».

Він зазначив, що до ювілейного, 10-го фестивалю організатори вирішили підготувати проект «Наймасовішого виконання вальсу», в якому візьмуть участь учасники фестивалю «Кримський танцювальний трофей», жителі Севастополя і гості міста. Захід фіксуватиме представник Книги рекордів України.

Член журі міжнародного фестивалю «Кримський танцювальний трофей-2011» Віктор САВЧЕНКО відзначив, що «метою проекту є створення танцювальної візитки міста і фестивалю». Девіз проекту — «Танці об`єднують».

Президент громадської організації «Севастопольське відділення Асоціації спортивного танцю України» Дмитро СЕВЕРИН сказав: «Найголовніше, що взяти участь в проекті зможе кожний бажаючий, незалежно від приналежності до будь-яких федерацій і асоціацій, від віку і рівня підготовки».

За його інформацією, в містах України навчання проводитимуть акредитовані клуби, що входять до Спілки громадських організацій спортивного танцю України. На сайті фестивалю і в соціальних мережах будуть розміщені навчальні відео-ролики.

 

22 грудня

Інші дати
Народився Данило Самойлович
(1744, с.Янівка, Чернігівська область - 1805) – український медик, засновник епідеміології в Російській імперії, фундатор першого в Україні наукового медичного товариства. Першим довів можливість протичумного щеплення.
Розгорнути
Народилася Марко Вовчок (Марія Вілінська)
(1833, Росія – 1907) – українська письменниця. Автор повістей «Інститутка», «Кармелюк», «Невільничка», «Сава Чалий».
«Вже нігде нема такого широкого степу, веселого краю, як у нас. Таки нема, нема, нема та й нема! Де такі тихії села? де такії поважнії, ставнії люде? Де дівчата з такими бровами? Згадати любо, побачити мило, тільки що жити там трудно» (Марко Вовчок)
Розгорнути
День енергетика
Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи працівників енергетики та електротехнічної промисловості України…» згідно Указу Президента України «Про День енергетика» від 12 листопада 1993 р. № 522/93.
Розгорнути
День працівників дипломатичної служби
Свято встановлено в Україні «…ураховуючи важливу роль працівників дипломатичної служби України у підтриманні мирного і взаємовигідного співробітництва України з членами міжнародного співтовариства, забезпеченні при цьому національних інтересів і безпеки України, а також захисті прав та інтересів громадян і юридичних осіб України за кордоном…» згідно Указу Президента України «Про День працівників дипломатичної служби» від 21 листопада 2005 р. № 1639/2005.
Розгорнути