chrome firefox opera safari iexplorer

Сьогодні кияни побачать «червоний» місяць. Загадуйте бажання!

15 червня 2011 о 18:14

«Це затемнення буде найдовшим за останні 10 років! Місяць, Сонце і Земля вишикуються в один ряд. Спочатку на Місяці з'явиться невелика плямка, яка буде рости. У момент повного затемнення Місяць стане темно-червоний», — говорить Роман Костик, фахівець із сонячних затемнень, член кореспондент головної астрономічної обсерваторії НАНУ .

Правда, щоб сповна помилуватися рідкісним явищем, варто виїхати з міста в поле, там, де світло не буде заважати. В Києві найбільш зручні точки — на пагорбах і височинах: наприклад, на оглядових майданчиках в ботанічному саду та Маріїнському парку. Але, на жаль, синоптики обіцяють змінну хмарність, що може зіпсувати картину.

КОМУ ШКІДЛИВО

Біоенергетик Людмила Жукова говорить, що сьогоднішнє місячне затемнення буде страшним: «15-е число в сумі двох цифр дає« 6 »- це означає, що багато людей перенесуть його дуже важко. Особливо флегматики і люди, які чимось пригнічені. Ще затемнення може вплинути на людей, які страждають судинними захворюваннями. Раджу їм не відходити далеко від дому, щоб можна було повернутися, як тільки відчують себе погано », — радить вона.

Лікар-терапевт Михайло Вербіян також радить метеозалежним і людям з низьким або високим тиском не перепрацьовувати. «Зазвичай в такі дні люди відчувають важкість у голові, головний біль, втому, сонливість. Пацієнти розповідають, що дуже швидко можуть заснути вдень. У такі дні ми радимо не перевантажувати себе фізично, по можливості більше відпочивати », — говорить Вербіян.

БАЖАННЯ

Але в той же час у місячному затемненні є чимало позитивів. «У числі 15 — « п'ятірка» лідируюча цифра і стоїть останньою. Це означає, що в цей день потрібно обов'язково просити прощення і прощати інших. У такий день ви обов'язково станете чисті, скинете вантаж зі своїх плечей », — говорить Жукова.

А ще, за її словами, сьогодні небо відкрите для бажань. Щоб вони обов'язково збулися, потрібно дотриматися кількох правил.

«По-перше, ваші бажання повинні бути позитивними. Загадувати їх потрібно від душі. Краще всього приступити до процедури о дев'ятій вечора. Спочатку потрібно очиститися — попросити вибачення і самим пробачити своїх кривдників. Причому у тих, хто робить це щиро, навіть можуть піти сльози — це добре. І тільки потім загадувати бажання: вийти заміж, влаштуватися на роботу, стати красивою, стрункою, щасливою, купити будинок, машину. Причому можна навіть взяти картинку машини або свого ідеалу дивитися на неї і повторювати заповітне бажання. Закінчити все потрібно за 2-3 хвилини до опівночі. І спокійно лягти спати з упевненостю, що все збудеться », — говорить Жукова.

А на наступний день після затемнення потрібно віддавати все, що у вас просять. «Вам це обов'язково повернеться сторицею», — говорить астролог Любов Іванова.

Новини Дивитися всі