chrome firefox opera safari iexplorer

У компанії Антонов розповіли, скільки потрібно грошей для серійного виробництва літаків

20 червня 2011 о 19:23

Глава ДАК Антонов, генконструктор ДП Антонов Дмитро Ківа заявив, що для виходу на серійне виробництво лайнерів його компанії необхідні інвестиції в розмірі 1 млрд. грн.

Ця сума необхідна протягом найближчих трьох років, зазначив Ківа, виступаючи в ході 49-го міжнародного авіакосмічного салону Ле Бурже у Франції. «Щоб налагодити серйозне серійне виробництво і переоснастити наявні потужності, нам необхідно близько 1 млрд. грн. протягом трьох років», — сказав він, наголосивши, що технічне переоснащення розглядається як першочергове завдання.

Разом з тим, зазначив Ківа, вихід на рентабельне виробництво можливий при істотному нарощуванні обсягів серійного виробництва: "Літаки — це як ручна робота. Перші літаки завжди збиткові. Перехід з нульової рентабельності в прибуток, як свідчить світова практика, можливий на 30-40 — м літаку ", — сказав генконструктор.

За його словами, джерелами інвестицій на сьогоднішній день виступають власні кошти ДП Антонов, а також кошти партнерів та замовників, «які в нас вірять, у тому числі по новим замовленням».

У числі таких партнерів і замовників Ківа виділив РФ, Китай, КНР, Індію, а також країни ЄС. «Держава поки нас підтримує морально і політично. Це теж чудово, це може бути головнішим», — сказав глава ДАК Антонов.

Раніше Ківа заявив, що держпідприємство Антонов веде роботу щодо забезпечення сертифікації сімейства пасажирських регіональних реактивних літаків нового покоління.

 

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...