chrome firefox opera safari iexplorer

В Ірпені на день Конституції влаштують патріотичне шоу

28 червня 2011 о 09:37

28 червня о 14.00 у Ірпені в парку Правика відбудеться унiкальне патріотичне шоу «На вогні».

З метою виховання патріотизму у місцевого населення, організатори заходу закликають жителів та гостей міста цей день відсвяткувати у традиційному українському вбранні.

Кожен, хто прийде в українській вишиванці, отримає у подарунок друковане видання Конституції, повідомляє Асамблея громадських організацій «Розвиток Приірпіння».

Таким чином, планується зібрати в одному місці близько 2 тисяч людей — справжніх патріотів!

У самісінькому центрі Ірпеня на всіх присутніх чекатиме концертно-розважальна програма. Родзинкою свята стане смачний сюрприз, який приготують депутати України.

 

3 червня

Інші дати
Народився Євген Петрушевич
(1863, м.Буськ, Львівська область – 1940), український громадсько-політичний діяч, президент Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР).
«…вже нині рекламуємо для себе нічо инше, як найсвятіше для кожного народу право на злученнє всіх українських земель в одну українську независиму державу і домагаємось прилучення всіх українських земель австро-угорської монархії до української держави». (Євген Петрушевич)
Розгорнути
Народився Костянтин Степанков
(1928, с. Печеськи, Хмельницька область – 2004) - український актор. Народний артист СРСР, лауреат Державної премії України імені О.Довженка.  
Розгорнути

Новини Дивитися всі