chrome firefox opera safari iexplorer

Рекламу ліків заборонять?

20 липня 2011 о 14:33

Державна служба з лікарських засобів виступає за заборону реклами лікарських препаратів. Про це на прес-конференції повідомив голова Держслужби Олексій Соловйов.

«Ми підтримуємо народних депутатів комітету з охорони здоров'я, які запропонували законопроект про заборону реклами лікарських препаратів», — сказав він.

Зі слів Соловйова, рейтинг лікарських препаратів, які найчастіше підробляють, практично на 100% збігається з рейтингом найбільш рекламованих препаратів.

Він підкреслив, що підробляються ліки, які мають найбільший обсяг продажів.

Зі слів Соловйова, у 2010 році населення купило ферментних препаратів на суму 80 млн доларів.

Найбільше часто фальсифікації піддаються такі препарати, як «Доларен», «Флюколд», «Фестал», «Мезим», «Гепабене» і «Кетанол».

Нагадаємо, раніше міністр охорони здоров'я Олександр Аніщенко виступив на підтримку заборони реклами медичних препаратів.

21 грудня 2010 року Верховна Рада прийняла у першому читанні законопроект, що передбачає введення заборони на рекламу лікарських засобів.

22 квітня

Інші дати
22 квітня відзначають:
  • Всесвітній день Матері-Землі (Міжнародний день Землі).
Розгорнути
Народився Анатолій Михайленко
(1939, хутір Комуна Полтавської обл. - 2007) - український письменнник, журналіст, видавець. Автор більше 30 книжок художньої прози й публіцистики, зокрема "Оливкова гілка з Рима", "Кленовий лист з Канади", "Пливе мій човен. Запах полину", "Заки море перелечу".
Розгорнути
Народився Євген Сагайдачний
(1886, м.Херсон – 1961) – український маляр, декоратор і педагог. Автор численних акварелей з гуцульського життя, залишив по собі велику колекцію народного, зокрема гуцульського, мистецтва.
Розгорнути
Народився Євген Козак
(1907, с. Колодне, Львівська область – 1988) – український композитор, диригент, педагог. Автор театралізованого концерту «Буковинське весілля», хорових пісень "Вівчарик", "Україно моя", "Думи мої", «Вітер з полонини», "Зелень кленова, вулиці Львова", обробок українських народних пісень, пісень на слова Т.Шевченка.
Ой, вічарику-вівчарю, Ти жени свою отару З гір високих, з полонини У широкую долину. Сядь зі мною в просінь світа, Заграй мені на трембіті, Розкажи мені - чи любиш? Чом до серця не голубиш? (Українська народна пісня)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...