chrome firefox opera safari iexplorer

Фільм про братів Кличків сподобався американським кінокритикам

16 серпня 2011 о 12:06

Фільм "Klitschko", знятий німцем Себастьяном Денхардом не залишив байдужими ні пересічних глядачів, ні кінокритиків нью-йоркського фестивалю Tribeca Film Festival.

Кінокритики назвали його однією з найбільш цікавих робіт на фестивалі, а самі брати зазначили, що задоволені роботою Денхардта.

«Авторам фільму вдалося показати нашу з Володимиром історію з несподіваного боку. Вони не тільки побували в тих місцях, де раніше жила наша сім'я: навіть у Казахстан літали, — але і знайшли унікальні архівні кадри, про які ми самі встигли забути. Сподіваюся, що глядачі із задоволенням подивляться цей фільм», — сказав Віталій Кличко.

Додамо, що 112-хвилинна картина Klitschko брала участь у фестивальній програмі документальних фільмів.

Нагадаємо, фільм «Кличко. На рингу» вийде в український прокат 6 жовтня.

19 лютого

Інші дати
Клим Чурюмов
1937 – легендарний український астроном, першовідкривач комети Чурюмова-Герасименко та Чурюмова-Солодовнікова.
Розгорнути
Народився Костянтин Ушинський
(1824, м.Тула, Росія - 1870), визначний російський педагог українського походження, один з засновників педагогічної науки в Росії.
«Народ без народності - тіло без душі» (Костянтин Ушинський)
Розгорнути
Народилась Катерина Скаржинська
(1853, м. Лубни Полтавської обл. - 1932) - українська поміщиця, меценатка, фундаторка першого приватного краєзнавчого музею, народної школи, бібліотеки, аматорського українського театру. її коштами на Лубенщині проводилися археологічні розкопки.
Розгорнути
Народилася Марфа Паторжинська-Снага
(1899-1981), українська піаністка і педагог, заслужений діяч мистецтв України. Дружина Івана Паторжинського.
Розгорнути

Новини Дивитися всі