chrome firefox opera safari iexplorer

На Співочому полі представили найбільшу цукерку з квітів в Україні

19 серпня 2011 о 13:47

Комунальна організація «Київзеленбуд» запрошує киян та гостей столиці на виставку квітів, урочисте відкриття якої відбудеться 20 серпня о 10 годині ранку, повідомляє офіційний веб-портал Київської міської влади.

Традиція проведення міських виставок квітів започаткована ще у 1953 році. З того часу виставки проводяться у наймальовничіших місцях Києва.

Вже сьогодні Співоче поле у Печерському ландшафтному парку сяє всіма барвами квиткових композицій. Цю виставку підготували 9 районних комунальних підприємств з утримання зелених насаджень, міський декоративний розсадник «Теремки» та комунальне підприємство «Святошинське лісопаркове господарство».

Серед представлених експозицій – «Дерево життя», що складається близько з 70 тисяч квітів, квіткове панно з соняшниками та інсталяція у вигляді цукерки «Raffaello». На створення останньої пішло 30 тисяч хризантем. Незважаючи на свій вражаючий масштаб, квіткова цукерка виглядає невагомою та вишуканою, як справжнє «Raffaello».

До речі, ця квіткова інсталяція є найбільшою цукеркою з квітів в Україні.

На виставці також представлені посадковий матеріал декоративних дерев і кущів власного виробництва та вироби з дерева – дитячі майданчики, альтанки тощо.

Крім того, до участі у виставці залучені квітникарі-аматори, вітчизняні розсадники декоративних рослин, підприємства з реалізації продукції та послуг у сфері озеленення, садівництва та благоустрою.

Квіткова виставка триватиме до 4 вересня.

2 серпня

Інші дати
Іван Підоплічко
1905 – український зоолог, палеонтолог, теріолог, засновник археозоологічних досліджень в Україні. Засновник Українського теріологічного товариства. Ініціатор створення довідника «Фауна України» в 40 т. та Національного науково-природничого музею АН України.
Розгорнути
Сергій Нігоян
1993 – учасник Євромайдану в Києві, перший загиблий під час протистоянь на вулиці Грушевського. Герой України.
Розгорнути
Народився Кость Буревій
(1888, Росія – 1934) - український поет, драматург, театрознавець, літературний критик. Автор історичної драми «Павло Полуботок», сатиричних творів «Опортунія», «Хами», «Чотири Чемберлени».
Червоні чвари! Час червоний! Чурило черево чи чоло, чи чо, чи чох, чи чор зна що? Чи очі плачуть, чи регочуть? (Кость Буревій)
Розгорнути