chrome firefox opera safari iexplorer

В День незалежності на Співочому полі влаштують грандіозну виставку квітів

20 серпня 2012 о 12:57

Справжнє квіткове свято чекатиме на киян та гостей столиці на Співочому полі у День незалежності. Так, у Печерському ландшафтному парку зеленбудівці висадили близько 300 тисяч квітів, повідомляє прес-служба КМДА.

Загальна площа квіткових композицій орієнтовно складає 2500 кв. м. Квіти для композицій вибрані найрізноманітніші – від звичайних однорічних рослин (агератум, тагетіс, бегонія, петунія, альтернатера, цинерарія, колеус) до багаторічних та зрізаних квітів, які були спеціально вирощені для цієї виставки.

Тема цьогорічної виставки: «Мелодія українських казок». Над проектом працювали як дизайнери комунальних підприємств з утримання зелених насаджень районів, так і фахівці комунального об’єднання «Київзеленбуд».

Виставка триватиме до 9 вересня. Під час її проведення на території парку традиційно працюватиме виставка-ярмарок, на якому будуть представлені роботи професійних квітникарів та аматорів квітникарства.

«Рідна країна»

Розділи: Суспільство

21 квітня

Інші дати
21 квітня відзначають:
  • Всесвітній день творчості та інноваційної діяльності.
  • Вхід Господній в Єрусалим (Вербна неділя).
Розгорнути
Народився Борис Греков
(1882, м. Миргород Полтавської обл. - 1953) - український історик, дослідник доби Київської Русі.
Розгорнути

Новини Дивитися всі