chrome firefox opera safari iexplorer

Киян запрошують на виставку квітів «Мелодії українських казок»

31 липня 2012 о 11:08
Щорічна виставка на схилах Дніпра під назвою «Мелодії українських казок» порадує відвідувачів квітковими фольклорними композиціями
C 24 серпня по 9 вересня 2012 року в Печерському ландшафтному парку (Співоче поле) відбудеться щорічна міська виставка квітів. Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі Київзеленбуд, тематикою цьогорічної виставки стануть українські народні казки.

Флористи висадять об'ємно-просторові композиції з квітів, такі як «Ходить гарбуз по городу», «Казка про жар-птицю і вовка», «Колосок» та ілюстрації до багатьох інших українських народних казок. Квіти для композицій вибрані найрізноманітніші — від звичайних однорічних рослин, таких як агератум, тагетис, бегонія, петунія, альтернатера, цинерарія, колеус, до багаторічних і зрізаних квітів, які спеціально будуть вирощені для цієї виставки.

Загальна площа квіткових композицій складе близько 2500 м. кв., висаджено близько 300 тисяч кольорів.

Також на території парку проходитиме виставка-ярмарок декоративних рослин, квітів і сувенірних товарів, сотні господарств та майстрів привезуть свої вироби з усією України.

Нагадаємо, цього року на території парку вже відбулися дві виставки квітів — друга щорічна виставка тюльпанів і виставка, приурочена до Євро-2012.

27 квітня

Інші дати
Народився Олександр Беретті
(1816, м.Петербург, Росія – 1895) – український та російський архітектор, син Вікентія Беретті. Участник проектування Володимирського собору в Києві. За проектами Олександра Беретті збудовано 23 будівлі в ряді міст України. За проектами його батька Вікентія Беретті (14.06.1781 – 1842) в Києві збудовані будівлі Київського університету, обсерваторії і інституту благородних дівиць (нині Жовтневий палац).
Зелена піна лісу молодого Дрімотно плеще, як на морі шум. Блакитні тіні впали на дорогу, Заворожили мудрі бджоли ум. Стоять дуби замислено і строго. Тут — перейшовши молодий самум — Собі поставлю келію убогу, Щільник пахучий для останніх дум. (Максим Рильський)
Розгорнути