chrome firefox opera safari iexplorer

Сьогодні у Києві відкрилася традиційна виставка квітів

20 серпня 2011 о 11:02

У суботу, 20 серпня, відбулося урочисте відкриття традиційної міської виставки квітів.

Співоче поле у Печерському ландшафтному парку сяє всіма барвами квиткових композицій. Цю виставку підготували 9 районних комунальних підприємств з утримання зелених насаджень, міський декоративний розсадник «Теремки» та комунальне підприємство «Святошинське лісопаркове господарство».

Серед представлених експозицій – «Дерево життя», що складається близько з 70 тисяч квітів, квіткове панно з соняшниками та інсталяція у вигляді цукерки «Raffaello». На створення останньої пішло 30 тисяч хризантем. Незважаючи на свій вражаючий масштаб, квіткова цукерка виглядає невагомою та вишуканою, як справжнє «Raffaello».

До речі, ця квіткова інсталяція є найбільшою цукеркою з квітів в Україні.

На виставці також представлені посадковий матеріал декоративних дерев і кущів власного виробництва та вироби з дерева – дитячі майданчики, альтанки тощо.

Крім того, до участі у виставці залучені квітникарі-аматори, вітчизняні розсадники декоративних рослин, підприємства з реалізації продукції та послуг у сфері озеленення, садівництва та благоустрою.

Квіткова виставка триватиме до 4 вересня.

Нагадаємо, традиція проведення міських виставок квітів започаткована ще у 1953 році. З того часу виставки проводяться у наймальовничіших місцях Києва.

 

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути