chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві готуються до першої виставки весняних квітів

24 березня 2011 о 14:25

У квітні, вперше в історії України, відбудеться виставка ранньовесняних квітів. Пройде вона на Співочому полі під патронатом Київської міської державної адміністрації.

Парадом весняних кольорів кияни та гості столиці зможуть насолоджуватися упродовж 5 тижнів у період, коли на території Печерського ландшафтного парку зацвітуть 200 тисяч тюльпанів, гіацинтів, ірисів, нарцисів та крокусів.

Цибулини майбутніх барвистих квіткових композицій садівники висадили ще восени минулого року та вирощували їх до перших морозів.

Відвідувачі зможуть ознайомитися з величезною різноманітністю простих та рідкісних квітів. Більше того, аматори та професіонали матимуть змогу придбати необхідний садовий інвентар, паркові скульптурні композиції, держаки та дорослі рослини з розплідників.

Гостям квіткової виставки провідні фахівці з ландшафтного дизайну запропонують всілякі тематичні квіткові сади з безліччю ідей з оформлення власного саду. А на виставці-ярмарку можна буде придбати експозиції для саду та городу.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути