chrome firefox opera safari iexplorer

Киян запрошують на виставку картин з природних матеріалів

25 січня 2012 о 14:47

Комунальне підприємство «Київський міський будинок природи» запрошує киян та гостей столиці відвідати виставку картин з природних матеріалів та коренепластики.

В експозиції представлено картини із засушених квітів, трав, кори, тополиного пуху, соломи, пташиного пір’я та кісток риб.

Здебільшого мініатюрні композиції, пейзажі та портрети створені майстрами декоративно-прикладного мистецтва.

Виготовлення картин із природних матеріалів нині стало дуже популярним напрямком мистецтва. Справа ця не вимагає великих грошових затрат та складних пристосувань. Проте, художній рівень флористичних картин може конкурувати із майстерністю живописних полотен.

Упродовж роботи виставки у Будинку природи відбудеться серія майстер-класів з флористики, записатися на які можна за телефоном: 234-45-47.

Одночасно в сусідньому залі працює постійно діюча виставка акваріумних риб і рослин.

На обидві виставки – один квиток вартістю 10 гривень, для школярів, студентів, пенсіонерів – 5 грн.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути