chrome firefox opera safari iexplorer

Україна здобула 44 нагороди на Всесвітній Універсіаді

23 серпня 2011 о 13:03

Збірна України посіла сьоме місце у медальному заліку Всесвітньої Універсіади, що завершилася у Китаї.

В активі українців 44 нагороди, 11 з яких золоті, 19 срібних і 14 бронзових.

Найбільше медалей здобула команда Китаю — 145 (75-39-31), яка і посіла у підсумку першу сходинку.

На другому місці збірна Росії — 132 (42-45-45). Третя позиція у Південної Кореї — 79 (28-21-30).

17 березня

Інші дати
Народився Михайло Врубель
(1856, м. Омськ - 1910) - російський художник, 1884-1889 роки жив і працював у Києві. Тут виконав настінні розписи у Кирилівській церкві та ескізи орнаментів і розписів для Володимирського собору, відновлював живопис у Софіївському соборі.
Розгорнути
Народився Августин Волошин
(1874, с.Келечин Закарпатська область - 1946) - політичний, культурний, релігійний діяч Закарпаття, президент Карпатської України.
«Фундаментом держави є культура, що лучить елементи у державну цілість... Не тільки учитель може навчати, але може його навчати і виховувати і урядовець, вояк, промисловець» (Августин Волошин)
Розгорнути
Народився Юрій Дольд-Михайлик
(1903, с. Бутенки, Полтавська область – 1966) – український письменник, сценарист. Автор роману-трилогії «І один у полі воїн», «У чорних лицарів», «Над Шпрее клубочаться хмари».
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...