chrome firefox opera safari iexplorer

У Лондоні завершилися ХХХ літні Олімпійські ігри: Україна — чотирнадцята

13 серпня 2012 о 08:46

Збірна США зайняла перше місце в неофіційному медальному заліку ХХХ літніх Олімпійських ігор у Лондоні, які завершилися в неділю, 12 серпня.

Американські спортсмени завоювали 104 медалі: 46 золотих, 29 срібних і 29 бронзових.

Друге місце посіла команда Китаю з 87 нагородами (38, 27, 22). На третьому місці фінішували господарі Ігор — британці — з 65 медалями (29, 17, 19). Росіяни посіли четверте місце з 82 нагородами (24, 45, 33). П'ятірку замкнула Південна Корея (28 — 13, 8, 7).

Україна в Лондоні завоювала 20 медалей, що дозволило їй зайняти 14-е місце. В активі українських спортсменів 6 золотих, 5 срібних і 9 бронзових нагород.

Всього на Олімпіаді в Лондоні медалі завоювали спортсмени з 85 країн.

3 червня

Інші дати
Народився Євген Петрушевич
(1863, м.Буськ, Львівська область – 1940), український громадсько-політичний діяч, президент Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР).
«…вже нині рекламуємо для себе нічо инше, як найсвятіше для кожного народу право на злученнє всіх українських земель в одну українську независиму державу і домагаємось прилучення всіх українських земель австро-угорської монархії до української держави». (Євген Петрушевич)
Розгорнути
Народився Костянтин Степанков
(1928, с. Печеськи, Хмельницька область – 2004) - український актор. Народний артист СРСР, лауреат Державної премії України імені О.Довженка.  
Розгорнути

Новини Дивитися всі