chrome firefox opera safari iexplorer

Закарпатські виші об'єднають в один?

10 серпня 2011 о 15:27

На засіданні Кабінету Міністрів України сьогодні, 10 серпня, у порядку денному урядовці розглянули Проект указу Президента України про «Про Закарпатський національний університет». Доповідачем з цього питання був Дмитро Табачник.

Як повідомили власкорові ЗІКу джерела в уряді, було прийнято рішення ліквідувати всі державні виші області та створити єдиний Закарпатський університет з подальшим присвоєнням йому статусу національного, тобто про створення «Закарпатського національного університету».

Як повідомлялося раніше, «Закарпатський університет» буде створено на базі Ужгородського національного, Закарпатського державного, Мукачівського державного університетів та Закарпатського художнього інституту.

14 травня

Інші дати
Ярослава Стецько
1920 –  українська політична діячка, журналістка. Співорганізатор Червоного Хреста УПА, жіночої мережі і юнацтва ОУН.
 
Розгорнути
Народився Василь Стефаник
(1871, с. Русів, Івано-Франківська область - 1936) - українського письменника, майстра експресіоністичної новели. Автор збірок новел «Камінний хрест», «Синя книжчека», «Дорога».
«Я свою душу пустив у душу народу, і там почорнів з розпуки…» (Василь Стефаник)
Розгорнути
Народився Олександр Фомін
(1869, Росія - 1935) – ботанік. З 1914 року працював в Україні. Праці присвячені питанням морфології, систематики флори Кавказу, Криму, Сибіру, Дал. Сходу й України. Після смерті Фоміна, Київський ботанічний сад був названий на його честь.
Розгорнути

Новини Дивитися всі