chrome firefox opera safari iexplorer

До Зарваниці приїхали помолитися понад 7 тисяч християн

06 вересня 2011 о 09:37

У невеличкому селі Зарваниця, що на Тернопільщині, відбулася третя всеукраїнська молитовна зустріч «У школі Марії». Сюди прибули понад 7 тисяч прочан з Херсонщини, Одещини, Вінничини, Київщини, Закарпаття, Тернопільщини, Буковини, Прикарпаття, Львівщини, Росії, Білорусі, Литви, Латвії, Хорватії, Польщі та США.

«Об'явлення Божої Матері в Меджугор'ї, маленькому селищі, що на території колишньої Югославії, в Герцеговині,  вперше відбулося  24 серпня 1981-ого року. Спершу вона з'явилася двом дівчаткам, які пішли на прогулянку на гору Криніца. Цього ж дня ввечері дівчата ще раз пішли на те саме місце, бо сестра однієї з них йшла за вівцями і просила їх піти з нею. На цей раз всі три дівчини побачили з'яву. Прийшовши додому, вони розповіли про побачене.

Наступного дня діти знову вибралися на гору, де появлялася Пречиста Діва Марія. Цього разу вже було шестеро дітей та двоє дорослих. Всі  впали на коліна і почали молитися.  На запитання, чому Марія сюди приходить, Пречиста відповіла, що якраз тут знайшла правдиву віру і хоче передати їм послання миру і примирення», — розповів колишній настоятель храму Меджугор'є Любо Куртовіч.

З того часу селище стало відомим у цілому світі паломницьким центром. Кілька років тому Меджугор'є почали відвідувати тисячі українців. З огляду на те, що не всі охочі можуть побувати у Хорватії, вони збираються у Зарваниці.

«До знайомства з католиками та Меджугор'єм вся моя родина зловживала алкоголем, а я сама була в компанії наркозалежних і сама вже поволі почала втягуватися у споживання дурману. Я цілком змінила своє життя, знайшла роботу, батьки перестали пити», — кажеВалерія Бродніна з Херсону.

«Марія є нашою матінкою, яка допомагає нам, змінює душі і долі людей, яких уже ніхто не приймає, вважаючи їх безнадійними», — підсумував отець Мирон із закарпатського Мукачево.

Джерело: Gazeta.ua"> Gazeta.ua
Розділи: Громадянська Суспільство

20 січня

Інші дати
Іван Фещенко-Чопівський
20 січня 1884, м. Чуднів, Житомирщина  - 2 вересня 1952 концтабір в с. Абезь, Республіка Комі, СРСР) — учений-металург, громадський і політичний діяч, міністр Центральної Ради та Директорії.
Розгорнути
Івана Предтечі, Хрестителя
Після Івана Предтечі, хто не робить, того б'ють у плечі.
Розгорнути
Народився Олександр Шалімов
(1918, с.Введенка, Росія – 2006) – хірург, один із засновників української хірургічної школи. Під керівництвом О.Шалімова проведено першу в Україні операцію пересадки серця.
«Підводься, якщо впав, і йди далі» (Олександр Шалімов)
Розгорнути
Народилася Ганна Затиркевич-Карпинська
(1855, с. Срібне Чернігівської обл. - 1921) - українська актриса, майстер характерних і комедійних образів. Ролі: Риндичиха ("По ревізії" М. Кропивницького), Ганна ("Безталанна" І. Карпенка-Карого), Лимериха ("Лимерівна" Панаса Мирного).
Розгорнути
Народився Михайло Туган-Барановський
(1865, с. Солоне Харківської обл. - 1919) - перший економіст східноєвропеєць, наукові теорії якого визнали зарубіжні вчені різних шкіл і напрямків. Його концепції стали підгрунтям розробленої Дж. М. Кейнсом теорії прогнозування ринкової кон'юктури. Один із засновників Національної академії наук України, міністр фінансів УНР. Автор близько 140 праць.
Розгорнути