chrome firefox opera safari iexplorer

«Динамо» і «Шахтар» не зіграють на «Олімпійському»

14 жовтня 2011 о 11:00

Матч 1 / 8 фіналу Кубка України між київським «Динамо» і донецьким «Шахтарем», запланований на 26 жовтня, відбудеться не на реконструйованому до Євро-2012 НСК «Олімпійський», а на домашній арені «біло-блакитних» — стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського, інформує ЛІГАБізнесІнформ.

На стадіоні зараз йде усунення дрібних недоробок. Хоча роздягальні і суддівська в принципі готові, і теоретично арена могла б прийняти футбол 26 жовтня. Але дата першого матчу затверджена давно і міняти її не будуть.

«Офіційно перший матч на новому» Олімпійському "- 11 листопада. До нього посилено готуються, робота розрахована по хвилинах. Думаю, організаторам незручно перед цим проводити інший поєдинок. Ніхто ж не знав, що в Кубку випаде такий жереб. Якби запитали моя думка , я, звичайно, хотів би провести цю кубкову дуель на «Олімпійському». Перша причина: більша кількість місць, друга — комфорт. Але «Олімпійський» — стадіон державний. Щоб ми там грали, нас повинні запросити в гості. А в гості ми ходити не особливо любимо — хочеться мати довгостроковий взаємовигідний договір. Тоді «Динамо» буде там грати. Можливо, вже навесні. Переговори йдуть «, — сказав президент» Динамо «Ігор Суркіс, слова якого наводить» Сегодня ".

Нагадаємо, «Олімпійський» мають відкрити товариським матчем між збірними України та Німеччини, запланованим на 11 листопада.

17 листопада

Інші дати
Міжнародний день студентів
Цей день приурочений події, яка сталася в колись окупованої нацистами Чехословаччини. 28-го жовтня 1939-го року студенти та викладачі празьких університетів виступили на мирну демонстрацію на знак річниці утворення свого історичного держави. Фашисти, побачивши непокору з боку народу захопленої ними території, цинічно розігнали цю мирну демонстрацію, застосовуючи властиву їм жорстокість, внаслідок чого був убитий Ян Оплетал, один із студентів медичного факультету. Його похорони переросли у відкриту і масову акцію протесту. Почалися арешти. З ранку, 17-го листопада 1939-го року, прагнучи придушити виниклий настрій народних мас, карателі оточили празькі студентські гуртожитки і заарештували понад 1200-т студентів, а також ряд представників викладацького складу, з яких дев’ятеро активістів та студентів цього руху демонстративно стратили в катівнях в’язниці празького району Рузіне без суду. Решта були відправлені в концтабір Заксенхаузен. Побоюючись подальшого опору, за особистим наказом Гітлера всі вищі навчальні заклади Чехії були закриті до кінця війни.
Розгорнути
Народився Михайло Щепкін
(1788, Росія – 1863) – визначний актор української та російської сцени. Викуплений з кріпацтва І.Котляревським та іншими. В українському репертуарі був першим Виборним та Чупруном у п'єсах І.Котляревського «Наталка-Полтавка» та «Москаль-Чарівник», що залишилися кращими в його доробку.
Розгорнути
Народився Григорій Кочур
(1908, с. Феськівка Чернігівської обл. - 1994) - український перекладач, поет, літературознавець, громадський діяч. Автор книг "Друге відлуння", "Інтинський зошит" та ін.
Розгорнути