chrome firefox opera safari iexplorer

Семимільярдний мешканець народився або в Росії, або на Філіппінах

31 жовтня 2011 о 09:20

ночі 31 жовтня народився семимільярдний мешканець Землі. Утім, хто саме отримає почесний титул, поки не відомо – за це право сперечаються Росія та Філіппіни.

За попередніми даними, «ювілейний» землянин народився в Калінінграді о 00:02 (за московським часом). Цю подію зафіксували спостерігачі від ООН. Хлопчика назвали Петром.

Однак у Калінінграда є конкуренти, які теж хочуть отримати «ювілейного» мешканця планети. Влада Філіппін заявила, що він народився саме в їхній країні: на роль героїні була обрана Данніка Май Камачо, яка з'явилася на світ в Манілі. Цікаво, що її теж вітали співробітники ООН. Прийшла подивитися на новонароджену і 12-річна Лоріз Геварра, яка в 1999 році стала шестимільярдним жителем планети.

Визначити з точністю народження семимільярдного мешканця Землі неможливо, а тому ООН заздалегідь призначило дату урочистої події, а потім обрало місто, де вона відбудеться.

Але демографи раніше стверджували, що ООН випереджає події, заявляючи, що до кінця цього місяця населення Землі досягне семи мільярдів людей. Насправді ж набагато вищі шанси на те, що цей поріг буде досягнутий в 2012 або навіть в 2013 році.

13 березня

Інші дати
Степан Витвицький
1884 – громадський і політичний діяч, юрист, журналіст. У 1915–1918 рр. – член редакції газети «Діло» і редактор «Свободи» у Львові. 1954 обраний президентом УНР на еміграції.  
Розгорнути
Павло Тутковський 
1858 – один із основоположників геології та географії України. Укладач «Словника геологічної термінології». Ініціатор створення Геологічного музею в Києві.
Розгорнути
Народився Антон Макаренко
(1888, м.Білопілля Сумська область - 1939), український та радянський педагог і письменник, один із засновників радянської системи дитячо-підліткового виховання.
«Хоробрий не той, хто не боїться, а той, хто вміє подолати свою боязливість. Іншої хоробрості і бути не може» (Антон Макаренко)
Розгорнути

Новини Дивитися всі