chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні SIM-карти купуватимуть з паспортом

21 жовтня 2011 о 13:42

В Україні планують ввести паспортизацію телефонних карток. Про це повідомило ЗМІ джерело з Національної комісії з питань врегулювання зв'язку. Тобто при купівлі SIM-карти потрібен буде паспорт та особисті дані.

Проте представники одного з операторів мобільного зв'язку наголошують, що жодних вказівок від НКРЗ щодо змін у роботі чи її перепланування ще не було, повідомляє сайт visti.tv.

У свою чергу працівники комісії з питань врегулювання зв'язку відмовляються від коментарів або кажуть, що проектів документів, які перебувають у розробці чи на розгляді НКРЗ досить багато, проте документа про паспортизацію SIM-карт немає, пишеmignews.com.ua.

Змінами в обігу телефонних карток занепокоїлись ЗМІ, а своє невдоволення висловили окремі депутати.

Зокрема, народний депутат Ігор Рибаков переконаний, що в разі, «якщо Національна комісія з питань регулювання зв'язку введе „паспортизацію“ при купівлі телефонних Sim-карток, це буде прямим обмеженням свобод українських громадян.... Ми не Росія, де таким чином — „паспортизацією“ продажу Sim-карток намагаються подолати тероризм, і не Білорусія, де законом заборонено навіть мовчазні акції протесту».

Нагадаємо, зараз паспорт необхідний при обміні валюти. Раніше планувалось робити його ксерокопію, тепер же можна просто показувати будь-який документ, що засвідчує особу. Планується, що такий захід є тимчасовим і діятиме до кінця Євро-2012.

19 вересня

Інші дати
19 вересня відзначають:
  • День народження смайла.
  • Йом Кіпур.
 
Розгорнути
Народився Анатоль Вахнянин
(1841, с. Синява, Польща - 1908) - україньский композитор та педагог, автгоопери "Купало", музики до драми Т. Шевченка "Назар Стодоля". Перший голова товариства "Просвіта"
Ярій, душе. ярій, а не ридай. У білій стужі сонце України. А ти шукай - червону тінь калини, На чорних водах - тінь її шукай, де горстка нас
Розгорнути
Народився Григорій Мінх

(1836, с. Грязі, Росія - 1896) - вчений інфекціоніст та епідеміолог. Автор класичних фраз про чуму та проказу,  влив собі кров хворого на тиф, щоб довести заразність  крові хворого.

Розгорнути