chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні створять Інтернет для бідних?

10 квітня 2011 о 10:36

В Україні може з'явитися дешевий громадський Інтернет.

Передбачається, що на його надання будуть видаватися спеціальні субсидії зі спеціального фонду, в який будуть надходити відрахування від доходів усіх операторів, повідомив глава НКРЗ Петро Яцук.

За словами голови комісії, загальнодоступна послуга Інтернету може надаватися як на основі мобільного, так і на фіксованій технології зв'язку на всій території країни. Можлива швидкість надання послуги — 128 Кбіт/сек.

«Це вже не dial up, але ще не широкосмуговий доступ», — сказав голова НКРЗ.

Після проведення аналізу ринку, регулятор запропонує і тариф на «суспільний Інтернет».

За словами Яцука, ця законодавча ініціатива повинна бути подана через Кабмін до Верховної Ради влітку.

Згідно загальній ідеї регулятора, якщо універсальні послуги — місцевий зв'язок та Інтернет — виявляться збитковими у сільських і важкодоступних районах, то вони будуть компенсуватися за рахунок фонду універсальних послуг.

В той же час, експерти вважають, що робити низькошвидкісний Інтернет загальнодоступним недоцільно. Хоч послугу і вважають прогресивною, проте вона вимагає додаткового серйозного обговорення і консультацій з ринком.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути