chrome firefox opera safari iexplorer

У Коломиї масово танцюватимуть коломийку

03 листопада 2011 о 09:55

У рамках Всеукраїнського молодіжного форуму «Молодь – нова еліта нації» 6 листопада о 16.30 на площі біля ратуші м. Коломия відбудеться встановлення нового рекорду України у категорії «Масові заходи» – «Масове виконання коломийки понад 100 парами».

Про це повідомили у Молодіжній адміністрації Івано-Франківської ОДА.

Організатори акції запрошують усіх охочих долучитися до встановлення нового рекорду України.

«Зараз є потреба у національно-патріотичному вихованні молоді та необхідність згуртовувати та навчати молодих людей відпочивати активно та вести здоровий спосіб життя», – вважають ініціатори акції.

1 березня

Інші дати
Народився Борислав Брондуков
(1938, с.Дубава, Київська область – 2004) – український актор. Зіграв в кінострічках «Афоня», «Зелений фургон», «Камінний хрест», «Міміно» та багато інших.
Розгорнути
1977 р. в Києві відкритий пам'ятник Григорію Сковороді
«Чесноти у повному розумінні – це ті, господарем яких є сам сущий, або бог. Такі6 віра, надія і найвеличніша з усіх і безкінечна любов. Бо сам бог називається любов’ю. Всі вони без кінця творять». (Григорій Сковорода)
Розгорнути

Новини Дивитися всі