chrome firefox opera safari iexplorer

Збірна України втратила 10 футболістів перед грою з Німеччиною

08 листопада 2011 о 20:45

Збірна України підходить до матчу з Німеччиною з величезними кадровими втратами. Про це у вівторок розповів керманич збірної Олег Блохін.

«Трапилися непередбачені обставини — вибули 10 осіб: Михалик, Чигринський, Алієв, Гармаш, Хачеріді, Гусєв, Гай, Воронін, Шевченко (забій щелепи), Шовковський (пошкодження пальця). Передбачити таке неможливо. Такий фарт у нас. Думаємо над тим, кого дозаявити», — сказав Блохін.

Щоправда, деякі з вищеперелічених футболістів ще можуть взяти участь у грі з німцями, що відбудеться 11 листопада на НСК «Олімпійський».

«Гусєв може відновитися, але ангіна дає ускладнення на серце — небезпечна штука! Його 3-4 дні „напихали“ антибіотиками, і тепер їх треба вигнати. Є шанс у Алієва. Можливо зіграє Шевченко, у нього зачеплений нерв. У Шовковського вибитий палець, але Саша сказав, що якщо треба, то зіграє.

А Хачеріді і Гармаш грали з травмами, і шансів у них немає. Ми не будемо гробити людей, змушувати їх грати на уколах!», — додав Блохін.

17 листопада

Інші дати
Міжнародний день студентів
Цей день приурочений події, яка сталася в колись окупованої нацистами Чехословаччини. 28-го жовтня 1939-го року студенти та викладачі празьких університетів виступили на мирну демонстрацію на знак річниці утворення свого історичного держави. Фашисти, побачивши непокору з боку народу захопленої ними території, цинічно розігнали цю мирну демонстрацію, застосовуючи властиву їм жорстокість, внаслідок чого був убитий Ян Оплетал, один із студентів медичного факультету. Його похорони переросли у відкриту і масову акцію протесту. Почалися арешти. З ранку, 17-го листопада 1939-го року, прагнучи придушити виниклий настрій народних мас, карателі оточили празькі студентські гуртожитки і заарештували понад 1200-т студентів, а також ряд представників викладацького складу, з яких дев’ятеро активістів та студентів цього руху демонстративно стратили в катівнях в’язниці празького району Рузіне без суду. Решта були відправлені в концтабір Заксенхаузен. Побоюючись подальшого опору, за особистим наказом Гітлера всі вищі навчальні заклади Чехії були закриті до кінця війни.
Розгорнути
Народився Михайло Щепкін
(1788, Росія – 1863) – визначний актор української та російської сцени. Викуплений з кріпацтва І.Котляревським та іншими. В українському репертуарі був першим Виборним та Чупруном у п'єсах І.Котляревського «Наталка-Полтавка» та «Москаль-Чарівник», що залишилися кращими в його доробку.
Розгорнути
Народився Григорій Кочур
(1908, с. Феськівка Чернігівської обл. - 1994) - український перекладач, поет, літературознавець, громадський діяч. Автор книг "Друге відлуння", "Інтинський зошит" та ін.
Розгорнути