chrome firefox opera safari iexplorer

Львів засипає снігом, а в Криму розквітли проліски

20 грудня 2011 о 12:36

Львівській області синоптики обіцяють сніг в той час, як в Криму розпочалася активна торгівля пролісками, повідомляє ТСН.

Так, у Сімферополі міліція припинила незаконну торгівлю первоцвітами в одному з підземних переходів столиці АРК.

56-річна місцева мешканка продавала проліски, що виросли в неї на подвір'ї, по 3 гривні за букетик. Відносно жінки було складено адміністративний протокол та вилучені три букети, що були при ній.

Зазначимо, в Україні заборонено продаж первоцвітів, занесених до Червоної книги, зібраних не тільки в природі, а й вирощених в штучних умовах.

Також варто додати, що у Львівській області та у Львові 20 грудня випаде сніг, темература повітря коливатиметься від 7°С морозу вночі до 3°С морозу вдень, а в місті від 0 до 4°С морозу.

Водночас за повідомлення МНС України, на заході країни помірні та сильні опади у вигляді дощу з переходом у мокрий сніг (в карпатському регіоні дуже сильний та сильний мокрий сніг).

Окрім цього, 20 грудня у більшості центральних, південних областей, а вдень і на півночі Лівобережжя місцями сильний мокрий сніг та дощ; у південній та східній частинах окремі пориви вітру 15-20 м/с.

11 січня

Інші дати
Народився Рейнгольд Глієр
(1875, м. Київ – 1956) - композитор, диригент, педагог, доктор мистецтвознавства. Автор балету «Тарас Бульба», симфонічної картини-балету «Запорожці» та ряду інших творів за поемами Т.Шевченка.
«Я верю в то, что мы, то есть наш народ, будет жить страшно долго. Не сто, не двести, не тысячу лет, а гораздо дольше. Я верю, что он станет лучше, ближе к идеалу и в конце концов станет совершенным. Так же и с музыкой» (Рейнтгольд Глієр)
Розгорнути
Народилася Тетяна Садовська-Тимківська
(1888, м. Чернігів - 1991) - українська актриса. Ролі: Маруся, Проня ("Маруся Богуславка", "За двома зайцями" М. Старицького) та ін.
Розгорнути
Народився Василь Нагірний
(1848, с. Гірне Львівської обл. - 1921) - український архітектор та громадський діяч. У 1882-1918 рр.кожна четверта церква у Галичині була побудована за його проектом (понад 200). Засновник товариства "Славія", "Народна торгівля", "Сокіл", "Зоря", "Народна гостиниця".
Розгорнути

Новини Дивитися всі