chrome firefox opera safari iexplorer

Підніжжя Тарасової гори вкрили бракованими плитами

25 грудня 2011 о 11:46

У мармурових плитах, якими нещодавно було викладено підніжжя Тарасової гори Шевченківського національного заповідника, утворилися тріщини.

Як пише канівська газета «Дніпрова зірка», це питання підняв голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб на робочій нараді у Каневі.

Черкаський губернатор піддав критиці посадовців за зволікання з уведенням у дію об'єктів Шевченківського національного заповідника та за брак, допущений при виконанні робіт на території заповідника. Зокрема, пасажирський термінал комплексу «Авто-ріка» досі не зданий в експлуатацію, а у мармурових плитах, якими викладено підніжжя Тарасової гори, вже утворилися тріщини.

Губернатор вказав на недопустимість подібних прорахунків та пообіцяв, що винні будуть притягнуті до відповідальності.

Як повідомлялося, 19 вересня 2011 р. у Каневі за участю віце-прем’єр-міністра України — міністра інфраструктури України Бориса Колеснікова було урочисто відкрито вертолітний майданчик, автомобільний і річковий вокзали.

Комплекс «Авто-Ріка» — це двоповерхова окремо розташована будівля — пересадочний пункт з автотранспорту на річковий транспорт і навпаки. Кошторисна вартість об’єкта 47 млн. 624 тис. грн.

16 квітня

Інші дати
Феодосій Федченко
1911 –  український метролог, фізик-експериментатор. Створив найточніший маятниковий годинник – астрономічний годинник Федченка (АГФ), яким оснащено більшість обсерваторій, станцій метро і телецентрів країн колишнього СРСР.
Розгорнути
Народився Борис Возницький
(1926, с. Ульбарів Рівненської обл. - 2012) - український мистецтвознавець, академік Української академії мистецтв, Герой України, лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка, заслужений працівник культури України та Польщі, президент Українського національного комітету Міжнародної ради музеїв (ІСОМ), доктор honoris causa.
Розгорнути
Народилася Христина Алчевська (Журавльова)
(1841, м.Борзна Чернігівська область – 1920) - український педагог, організатор народної освіти, популяризатор української мови, народної пісні, творчості Тараса Шевченка. У своїй садибі у Харкові у 1899 році встановила перший у світі пам»ятник Тарасу Шевченку.
«Людина, яка в час масової безграмотності, працю задля просвіти народу зробила девізом свого життя і залишилася вірною тому девізові”. (Микола Сумцов про Христину Алчевську)
Розгорнути