chrome firefox opera safari iexplorer

Таємниці гори Тотоха

10 лютого 2016 о 14:30

Гора Тотоха — одне з найпотужніших місць сили України, розташоване в Київській області поряд з селом Медвин. 

Археологами на горі Тотоха виявлені сліди древніх поселень, а сама гора розташована на місці колишньої пристані на річці «Хоробрів», яка раніше була набагато повноводніша, ніж зараз.

Село Медвин засноване ще в 12 столітті, на початку 20-го століття в ньому проживало понад 12 тисяч осіб (на сьогодні близько 4 тисяч).

Від Медвина можна піднятися на гору Тотоха, відому як енергетичний центр України, який за своїми властивостями може зрівнятися з Тибетом. Відповідно до сучасної інтерпретації «Тотоха» походить від імені єгипетського бога місяця Тота. Вчені, які дотримуються більш традиційних поглядів, вважають, що назва гори походить від тюркського слова «Тотоха» — «особливий».

Гора дійсно багата своїми особливостями. Навіть люди, що не володіють екстрасенсорними здібностями, відчувають позитивну енергетику цього місця. На Тотоха є три енергетичні точки з позитивною енергією — вони утворюють трикутник, всередині якого людина захищена від будь-якої енергетичної агресії. Дані точки можна виявити за допомогою біолокації. На вершині гори встановлений прапор із зображенням символу триєдності світу — трьох кіл, що утворюють трикутник.

Перебування на горі Тотоха дозволяє відновити енергетичну структуру людини, яка схильна до постійних руйнувань через стреси, техногенних та інших негативних впливів. Поповнюючи запас енергії, люди і після спуску з гори деякий час продовжують відчувати себе фізично і емоційно здоровими.

Незважаючи на велику кількість туристів, які прагнуть побувати на горі Тотоха, в селі Медвині поки немає відповідної інфраструктури — приїжджим доводиться зупинятися в будиночках, що здаються селянами. Максимально довгий маршрут на Тотоху має протяжність 60 км — його можна пройти як за один день (якщо повертатися в село на машині), так і за 2 дні (якщо використовувати велосипед). Весь шлях рясніє прекрасними видами української природи — ліси, поля, озера.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути