chrome firefox opera safari iexplorer

Цього року українські спортсмени здобули 450 нагород

28 грудня 2011 о 16:59

На кінець грудня спортсмени України з олімпійських видів спорту вибороли 450 нагород. З них — 110 золотих, 137 срібних та 203 бронзових.

Про це сказав Голова Державної служби молоді та спорту України Равіль Сафіуллін на прес-конференції, повідомили в прес-службі Держслужби молоді та спорту України.

Голова служби відзначив кращі досягнення в спорті року, що минає. На чемпіонатах світу в олімпійських видах спорту українські спортсмени здобули 6 золотих нагород. Чемпіонами світу і героями року стали: легкоатлетка Ольга Саладуха з Донецька, Вікторія Терещук з Луганська (сучасне п'ятиборство).

Однією з найяскравіших спортивних перемог року стала перемога українських боксерів на чемпіонаті світу в Баку – чотири золотих та одна срібна нагорода і кращий боксерський результат за всю історію України.

Вдало виступили дівчата-боксери на чемпіонаті Європи з боксу – сім нагород, максимальну кількість ліцензій до Лондона – 10 — завоювали наші важкоатлети на чемпіонаті світу в Парижі; можна відзначити виступ українських шаблісток на чемпіонаті світу з фехтування в Італії (дві нагороди) та веслувальників — на чемпіонаті Європи з академічного веслування, де вони посіли третє місце, вдало виступали плавці, багатоборці, дзюдоїсти, спортсменів-каратисти, сумоїсти та багато-багато інших.

Равіль Сафіуллін також повідомив, що з неолімпійських видів спорту українські спортсмени вибороли на чемпіонатах світу 94 золотих, 88 срібних, 87 бронзова медалей; чемпіонатах Європи — 110 золотих, 67 срібних, 73 бронзових медалей; кубках світу – 16 золотих, 11 срібних, 10 бронзових медалей.

Джерело: УНН
Розділи: Здорова Спорт в Україні

24 листопада

Інші дати
Народився Олекса Стороженко
(1806, с. Лисогори, Чернігівська область – 1874) – український письменник, етнограф, художник. Автор двотомного видання «Українські оповідання», в основі значної частини яких - народні перекази, анекдоти, прислів'я.
«Наша чудова українська врода, нагріта гарячим полуденним сонцем, навіва на думи насіння поезії та чар. Як пшениця зріє на ниві і складається у копи і скирти, так і воно, те насіння, запавши у серце й думку, зріє словесним колосом і складається у народні оповідання й легенди» (Олекса Стороженко)
Розгорнути