chrome firefox opera safari iexplorer

В Києві вперше виступив Енніо Морріконе

21 грудня 2011 о 14:53

В Києві вперше виступив Енніо Морріконе.

Музика композитора зробила культовими сотні фільмів. За 50 років лише раз Морріконе відмовили у використанні його композиції.

“Я створюю музику — те, що приносить задоволення людям, те, що приносить задоволення мені. Я намагаюся щоразу вдосконалюватись, покращувати свою роботу. І в мене просто не залишається часу на те, аби аналізувати результат і думати, наскільки це великий внесок”, — каже італійський композитор, диригент Енніо Морріконе.

За творчі здобутки Енніо Морріконе отримав понад 60 різних нагород. На його рахунку також 6 платинових записів, 3 золоті платівки та Оскар за внесок у кіномистецтво, вручений Маестро у 2007-му році.

30 квітня

Інші дати
Народився Василь Шевчук
(1932, с. Бараші Житомирської обл. - 1999) - український письменник, автор поетичних збірок, повістей, історичних романів,  дилогії про Тараса Шевченка  "Син волі", переспіву "Слова про Ігорів похід".
Розгорнути
Народився Олександр Федоровський
(1885, м.Лебедин, Сумська область - 1939) - український геолог, палеонтолог. Автор розвідок та статей з геології та археології Харківщини.
Розгорнути
Народилася Олександра Єфименко
(1848, Росія – 1917) - український історик, етнограф. Перша жінка – доктор історії в Російській імперії. Автор праці «Історія українського народу».
Два кольори мої два кольори Оба на полотні, в душі моїй оба. Два кольори мої два кольори: Червоне то любов, а чорне то журба. (Дмитро Павличко).
Розгорнути

Новини Дивитися всі