chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні з'явився власний аналог «Єралашу»

19 грудня 2011 о 10:05

Український Єралаш знімають у Дніпропетровську. Вітчизняний прототип має назву Перерва. Майже всі ролі в журналі виконують дітлахи. Проте зйомки проводять завдяки батькам молодих акторів — вони і автори ідеї, й меценати, і продюсери. Це некомерційний проект зі створення дитячого гумористичного кіносеріалу.

Еліна Шкута  — вихованка дитячої студії телебачення і акторка  серіалу «Перерва». Каже на сцені грає — саму себе.

Молоді актори не вчать текст завчасно, режисери переконані — у дітей краще виходить імпровізувати. Найменшій акторці – лише чотири роки і вона вже знає, чого хоче від життя.

Серіал «Перерва» розповідає про життя підлітків, які вчаться в елітній школі вишуканих мистецтв. Зараз  працюють над другим сезоном.  На знімальному майданчику – близько двадцяти дітей, кілька дорослих акторів, оператор, режисер, звукорежисер та освітлювач. Бюджет серіалу продюсери тримають у таємниці. Кажуть лише, що кіновиробництво дешевим ніколи не було. У влади грошей не просили, а спонсорів дитяче кіно не цікавить, тому фінансували його здебільшого батьки майбутніх кінозірок.

У кожній серії регіонального кінопродукту знімаються і зірки українського шоу-бізнесу.

Кузьма каже – в кіно знімається вперше, погодився тому ще серіал дуже нагадує йому радянський «Єралаш», про роль в якому він мріяв від самого дитинства.

На українських телеекранах серіал «Перерва» покажуть вже у жовтні наступного року.

24 грудня

Інші дати
День працівників архівних установ
Свято встановлено в Україні «…враховуючи значний внесок архівних установ України у розвиток вітчизняної науки і культури, інші сфери життя суспільства, необхідність подальшого вдосконалення архівної справи та на підтримку ініціативи працівників архівних установ…» згідно з Указом Президента України «Про День працівників архівних установ» від 30 жовтня 1998 року № 1200/98.
Розгорнути
Народився Спиридон Черкасенко
(1876, м. Новий Буг Миколаївської обл. - 1940)  - письменник, педагог, журналіст, освітньо-культурний діяч. Автор п'єс, історичних романів, оповідань, віршованої трагендії "Коли народ мовчить" та історичної драми "Северин Наливайко". Деякі його вірші покладені на музику та стали народними піснями.
Розгорнути
Народився Костянтин Данькевич
(1905, м.Одеса – 1984) – український композитор, піаніст, педагог. Автор балету «Лілея», опер «Трагедійна ніч», «Боглан Хмельницький», «Назар Стодоля», музики до театральних вистав та кінофільмів.
Розгорнути
Народився В’ячеслав Чорновіл
(1937, с.Єрки, Черкаська область – 1999) – літературний критик, публіцист, політичний діяч. Герой України.
«Однак шани заслуговує тільки той, хто шанує самого себе... Бо Україна починається з тебе.» (Вячеслав Чорновіл)
Розгорнути