chrome firefox opera safari iexplorer

Відібрали 10 кращих робіт у конкурсі логотипів Києва. Фото

31 грудня 2011 о 14:19

Організаційний комітет з підготовки та проведення конкурсу «Логотип та стиль міста Києва» підбив підсумки першого етапу конкурсу та затвердив десять фінальних конкурсних робіт, які були попередньо відібрані членами ради дизайнерів та ради художників.

За словами начальника Головного управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Марини Хонди, загалом на конкурс надійшло 130 робіт. Це роботи як професіоналів, так просто ініціативних киян. Серед них дуже багато талановитих дитячих робіт.

Практично всі пропозиції щодо логотипу та стилю столиці дуже цікаві та заслуговують на увагу, є багато свіжих та непересічних ідей, неординарних рішень. Проте професійні дизайнери та художники відзначили та обрали саме 10 ідей, які, на їхню думку, найбільше вдалі за формою, змістом, стилістикою, кольоровим наповненням тощо і відповідають духу сучасного Києва.

Однак ці роботи також потребують певного доопрацювання і приведення їх у відповідність до технічних вимог конкурсу. Автори мають удосконалити власні роботи до кінця січня 2012 року. Після цього своє слово скажуть кияни – саме вони і оберуть найкращий логотип та стиль міста.

Міська влада планує розмістити обрані для участі в другому етапі конкурсу роботи на офіційному веб-порталі. Тут буде змога помилуватися і дитячими доробками. За бажанням можна звернутися до Головного управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю і отримати інформацію про решту матеріалів, які надійшли на конкурс.

Члени Організаційного комітету висловлюють вдячність усім небайдужим мешканцям Києва, які взяли участь у конкурсі та надіслали власні ідеї щодо майбутнього логотипу та стилю рідного міста. Адже конкурс оголошено саме для формування позитивного іміджу столиці спільними ідеями міської влади та мешканців міста.

22 грудня

Інші дати
Народився Данило Самойлович
(1744, с.Янівка, Чернігівська область - 1805) – український медик, засновник епідеміології в Російській імперії, фундатор першого в Україні наукового медичного товариства. Першим довів можливість протичумного щеплення.
Розгорнути
Народилася Марко Вовчок (Марія Вілінська)
(1833, Росія – 1907) – українська письменниця. Автор повістей «Інститутка», «Кармелюк», «Невільничка», «Сава Чалий».
«Вже нігде нема такого широкого степу, веселого краю, як у нас. Таки нема, нема, нема та й нема! Де такі тихії села? де такії поважнії, ставнії люде? Де дівчата з такими бровами? Згадати любо, побачити мило, тільки що жити там трудно» (Марко Вовчок)
Розгорнути
День енергетика
Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи працівників енергетики та електротехнічної промисловості України…» згідно Указу Президента України «Про День енергетика» від 12 листопада 1993 р. № 522/93.
Розгорнути
День працівників дипломатичної служби
Свято встановлено в Україні «…ураховуючи важливу роль працівників дипломатичної служби України у підтриманні мирного і взаємовигідного співробітництва України з членами міжнародного співтовариства, забезпеченні при цьому національних інтересів і безпеки України, а також захисті прав та інтересів громадян і юридичних осіб України за кордоном…» згідно Указу Президента України «Про День працівників дипломатичної служби» від 21 листопада 2005 р. № 1639/2005.
Розгорнути