chrome firefox opera safari iexplorer

Німецьким гостям Євро-2012 радять спробувати український квас, пиво і насіння

28 січня 2012 о 09:19
Напередодні Євро-2012 німецьке Координаційне бюро фан-проектів створило спеціальний сайт, який має допомогти орієнтуватися в місцях проведення матчів футбольним уболівальникам.

Зокрема на сайті Fanguide-em2012.de в неформальній формі розповідається про історію та політичний устрій України, місцеву їжу та напої, дають корисні поради та дають невеличкий аудіорозмовник.

Основну частину з довідника «Україна від А до Я» переклав сайт The Village.

Мережа автодоріг гарно розвинена. Нові дороги, хоч їх і не зрівняти з німецькими, це те що з’явилося в Україні завдяки Євро-2012, констатує сайт.

Проміжною ланкою між таксі та автобусом є маршрутки, всі написи в яких, на жаль, зроблено кирилицею. Щодо таксі фанам повідомляється, що вони є офіційні та неофіційні, причому останні дешевші. Автори сайту радять не забувати про правила безпеки, зокрема не сідати до автівок, де вже є пасажири.

Українське пиво іноземцям видається напрочуд смачним, із кавою ж усе не так просто.

«Це вже як вам поталанить, вам можуть подати тут і вишуканий капучіно, і водянисту розчинну каву», — попереджає сайт.

Одним із найулюбленіших українських овочів, разом із буряком, називають огірок.

Автори вихваляють квас, а харчуватися радять у їдальнях та закладах швидкого харчування, не відмовляючи туристів від спокуси скуштувати наїдки вуличних торгівців, як то літній шашлик. Не радять хіба що вживати воду з-під крану.

Лускання ж насіння, придбаного в якоїсь жіночки, можна відчути «немовлячу радість».

Фанів заспокоюють, підвищення радіаційного фону в містах, що прийматимуть Євро-2012, не зафіксовано. Натомість нагадують, що вони збираються до країни з найвищим рівнем ВІЛ-інфікованих людей у Європі, причому більшість із них – жінки.

Гостям «анонсують», що вони побачать в українок зачіски з майстерно виплетеними косами, які ввела в моду Юлія Тимошенко.

Німців застерігають щодо жорсткішого, ніж на батьківщині, законодавства відносно наркотиків, та закликають «Руки геть!».

У разі ж якщо таки втраплять до міліції, автори радять фанам поводитися чемно – бо українські правоохоронці, подейкують, не надто церемоняться.

У розділі про культуру та музику України відзначають пісочку анімацію Ксенії Симонової та творчість гурту «Гайдамаки».

19 листопада

Інші дати
День працівників гідрометеорологічної служби
Державна гідрометеорологічна служба, яка функціонує у складі Міністерства охорони навколишнього природного середовища України, відіграє ключову роль в отриманні даних про поточні та очікувані гідрометеорологічні умови, сучасний клімат, його можливі коливання та зміни в майбутньому, прогнозування та попередження стихійних гідрометеорологічних явищ.
Розгорнути
День скловиробника
Професійне свято працівників скляної промисловості не випадково збігається з днем народження видатного російського вченого М. В. Ломоносова. Михайло Ломоносов був творцем хімічного виробництва глазурі, скла, порцеляни. Розробив технологію і рецептуру кольорового скла, які він використовував для створення мозаїчних картин. Винайшов порцелянову масу.
Розгорнути
День пам’яті Петра Дорошенка
(1627, м. Чигирин, Черкаська область – 1698) – визначний український державний, політичний та військовий діяч, гетьман України (1665 – 1676). Провів ряд важливих реформ, створив постійне 20-тисячне військо, встановив на українському кордоні нову митну лінію і почав карбувати власну монету. Стратегічною метою всієї внутрішньої і зовнішньої політики - було об'єднання під своєю владою Лівобережної і Правобережної України.
Розгорнути
Народлася Катря Гриневичева
(Катерина Василівна Гриневич; 1875, м.Винники, Львівська область - 1947) – українська письменниця, громадська діячка. Автор збірки новел «Непоборні», повістей «Шоломи в сонці» та «Шестикрилець». Померла 25 грудня 1947 р. в Німеччині, у Берхтесґадені, Баварія, похована там же.
Розгорнути