chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві будуть виробляти дешеві ліки

23 січня 2012 о 14:55

Головне управління охорони здоров’я КМДА повинно провести роботу з налагодження виробництва у Києві дешевих та якісних ліків. Про це під час апаратної наради сказав голова КМДА Олександр Попов, передає кореспондент УНН.

«Ми дуже багато сьогодні закуповуємо ліків за кордоном. Це всі знають. Я звертаюсь до управління охорони здоров’я: у вас одна з найгірших ситуацій відносно пропозицій щодо реалізацій інвестиційних проектів. Я вам нагадую про перспективу, яка може бути реалізована – це дешеві та якісні медикаменти, що вироблені в Києві», — зазначив О.Попов.

Він наголосив, що у Києві працює підприємство «Фармація», яке треба активно залучати до реалізації програми розвитку фармацевтичної галузі столиці.

21 вересня

Інші дати
21 вересня відзначають:
  • День винахідника і раціоналізатора України.
  • День фармацевтичного працівника України.
  • День миру.
  • Міжнародний день миру.
Розгорнути
Народився Леонід Кисельов
(1946, м. Київ - 1968) - український поет, прозаїк, перекладач. Посмертні збірки: "Стихи. Вірші", "Последняя песня. Остання пісня", "Тільки двічі живемо".
Розгорнути
Народився Петро Ніщинський (Байда)
Український композитор, перекладач. автор музичної картини "Вечорниці" до драми Т. Шевченка "Назар Стодоля". Перекладав твори античних класиків ("Антігона" Софокла, "Одіссея" Гомера).
Закувала та сива зозуля Раннім ранком на зорі. Ой, заплакали хлопці-молодці, Гей, гей, там на чужині В неволі, в тюрмі... Вони плакали, гірко ридали, Свою долю викликали: "Ой, повій, повій Та буйнесенький вітре, Та й понад море, Та винеси нас із кайданів, з неволі В чистеє поле, Та понеси на Вкраїну, Гей, гей, нас на Вкраїну... А на Вкраїні — там сонечко сяє, Козацтво гуляє, гуляє і нас виглядає, Нас виглядає!" По синьому морю Байдаки під вітром гуляють, Братів, щоб рятувати, Запорожці чимдуж поспішають.
Розгорнути
1648 – Богдан Хмельницький розбив польську армію в битві під Пилявцями
Українська армія захопила всю ворожу артилерію (92 гармати) та величезний обоз з матеріальними цінностями. Загальна вартість трофеїв перевищувала 7 млн. злотих. В результаті Пилявської битви польську армію було розгромлено, повністю звільнено Волинь і Поділля, створились сприятливі умови для визволення всіх західноукраїнських земель.
Розгорнути