chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві влаштували «Ніч еротичної поезії»

27 січня 2012 о 10:07

Про інтимне — вголос. У Києві влаштували «Ніч еротичної поезії». Столичні митці видали збірку сороміцьких віршів. На нічній презентації їх не лише читали, а й розігрували у ролях. Ольга Сас-Тарасова чула поезію з перчинкою.

Поет Дмитро Лазуткін інтимні вірші пише з 11ти років. Перша кохана з піонерського табору стала першою музою. Тепер Лазуткін секс-символ української поезії.

Дмитро Лазуткін, поет: "Читач не розчарується, бо отримає подвійну порцію і насолоди, і радісті, і трошечки інтимних поз".

Інтимні вірші не мають обмежень ані у віці, ані у статусі. Така творчість, упевнені автори, в крові українців.

Келя Ликеренко, поетеса: "Українці в давнину таким займалися, що я не знаю, чому кажуть, що Камасутра не наша. Радянський союз нам нав`язав, що сексу немає. Та є, ми так сексуємося, що дай боже".

Творчість з перчинкою не зупинити і офіційними заборонами. На «ночі еротичної поезії» автори підтримали свого колегу Юрія Винничука. За сатиричний вірш поета звинувачують у порнографії та насильницьких закликах. На знак протесту цитують твір хором.

Поети впевнені, подібні заборони тільки підбурюють писати більше та гостріше.

Віталій Капранов, письменник: "Нікому не вдастся в Україні заборонить еротику, кохання поезію взагалі".

Інтиму багато не буває — цьогоріч видавці планують презентувати другий том еротичної поезії. Публікуватимуть там вірші як відомих авторів, так і новачків.

21 вересня

Інші дати
21 вересня відзначають:
  • День винахідника і раціоналізатора України.
  • День фармацевтичного працівника України.
  • День миру.
  • Міжнародний день миру.
Розгорнути
Народився Леонід Кисельов
(1946, м. Київ - 1968) - український поет, прозаїк, перекладач. Посмертні збірки: "Стихи. Вірші", "Последняя песня. Остання пісня", "Тільки двічі живемо".
Розгорнути
Народився Петро Ніщинський (Байда)
Український композитор, перекладач. автор музичної картини "Вечорниці" до драми Т. Шевченка "Назар Стодоля". Перекладав твори античних класиків ("Антігона" Софокла, "Одіссея" Гомера).
Закувала та сива зозуля Раннім ранком на зорі. Ой, заплакали хлопці-молодці, Гей, гей, там на чужині В неволі, в тюрмі... Вони плакали, гірко ридали, Свою долю викликали: "Ой, повій, повій Та буйнесенький вітре, Та й понад море, Та винеси нас із кайданів, з неволі В чистеє поле, Та понеси на Вкраїну, Гей, гей, нас на Вкраїну... А на Вкраїні — там сонечко сяє, Козацтво гуляє, гуляє і нас виглядає, Нас виглядає!" По синьому морю Байдаки під вітром гуляють, Братів, щоб рятувати, Запорожці чимдуж поспішають.
Розгорнути
1648 – Богдан Хмельницький розбив польську армію в битві під Пилявцями
Українська армія захопила всю ворожу артилерію (92 гармати) та величезний обоз з матеріальними цінностями. Загальна вартість трофеїв перевищувала 7 млн. злотих. В результаті Пилявської битви польську армію було розгромлено, повністю звільнено Волинь і Поділля, створились сприятливі умови для визволення всіх західноукраїнських земель.
Розгорнути