chrome firefox opera safari iexplorer

У Львові встановили пампуховий рекорд

08 січня 2012 о 09:50

7 січня у Львові на V міському фестивалі «Свято Пампуха» встановили світовий рекорд – виклали малюнок із понад 7 тис. пампушків.

Як повідомив організатор фестивалю Андрій Сидор, малюнок має розмір 4 на 10 м. Зображено логотип «Свята Пампуха» та партнера — ТОВ «Львівські дріжджі».

Малюнок оцінив офіційний представник Книги Рекордів Гіннеса Джек Брокбенк. Він зазначив, що вперше побачив таку картину. «Ми звернули увагу на заявку про такий рекорд із двох причин. По-перше, зараз є час Різдва, а пампухи – одне з традиційних частувань в Україні у цей святковий час. Тож зіграли роль дві підстави – момент, до якого приурочено рекорд, та масштаб, адже використано понад 7 тис. пампушків», — сказав представник Книги Рекордів Гіннеса.

За словами Джека Брокбенка, ця подія стане відомою на весь світ. «Інформація про рекорд буде розміщена на офіційному сайті Книги Рекордів Гіннеса. Також будуть розміщені фото малюнку з пампухів на фоні вашого прекрасного Оперного театру, тож, я думаю, це буде хороша інформація про Львів та Україну загалом для людей у всьому світі», — сказав він.

Чи увійде львівський пампуховий рекорд до Книги Рекордів Гіннеса -2012 стане відомо пізніше. Як пояснив Джек Брокбенк, за рік встановлюється велика кількість світових рекордів, і з загальної кількості журі обирає певну кількість до книги.

16 квітня

Інші дати
Феодосій Федченко
1911 –  український метролог, фізик-експериментатор. Створив найточніший маятниковий годинник – астрономічний годинник Федченка (АГФ), яким оснащено більшість обсерваторій, станцій метро і телецентрів країн колишнього СРСР.
Розгорнути
Народився Борис Возницький
(1926, с. Ульбарів Рівненської обл. - 2012) - український мистецтвознавець, академік Української академії мистецтв, Герой України, лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка, заслужений працівник культури України та Польщі, президент Українського національного комітету Міжнародної ради музеїв (ІСОМ), доктор honoris causa.
Розгорнути
Народилася Христина Алчевська (Журавльова)
(1841, м.Борзна Чернігівська область – 1920) - український педагог, організатор народної освіти, популяризатор української мови, народної пісні, творчості Тараса Шевченка. У своїй садибі у Харкові у 1899 році встановила перший у світі пам»ятник Тарасу Шевченку.
«Людина, яка в час масової безграмотності, працю задля просвіти народу зробила девізом свого життя і залишилася вірною тому девізові”. (Микола Сумцов про Христину Алчевську)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...