chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні шукають кращого класного керівника

26 січня 2012 о 09:32

Міністр освіти Дмитро ТАБАЧНИК розпорядився провести конкурс на звання кращого класного керівника України.

Згідно з відповідним наказом, конкурс проводитиметься з метою сприяння зростанню престижності звання класного керівника, його ролі і статусу як компетентного педагога ХХІ століття у виконанні завдань, покладених Законом України «Про загальну середню освіту» на загальноосвітні навчальні заклади.

Основними завданнями конкурсу буде удосконалення фахової майстерності вчителя, виявлення досвіду кращих вчителів-класних керівників, популяризація педагогічних здобутків класних керівників-новаторів, створення інформаційного освітнього простору з питань роботи класних керівників та привернення уваги представників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, громадськості до проблем освіти, виховання підростаючого покоління.

Участь у конкурсі зможуть взяти педагогічні працівники — класні керівники 5-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів, вихователі шкіл-інтернатів, спеціальних шкіл, та санаторних шкіл, які мають відповідну фахову освіту та стаж педагогічної роботи не менше трьох років.

Конкурс проводитиметься у три тури: районний (міський), обласний та всеукраїнський.

Переможців конкурсу нагороджуватимуть відповідними дипломами Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

Такий конкурс планується проводити раз на три роки з 1 вересня по 31 грудня, починаючи з 2012 року.

14 квітня

Інші дати
Іван Кавалеридзе 
1887 – український скульптор, кінорежисер, драматург, сценарист. Автор пам’ятників княгині Ользі в Києві, Т. Шевченку, Г. Сковороді.
Розгорнути
 Леонід Булаховський
1888 – український мовознавець. Автор праць із загального, українського і російського мовознавства, славістики, методики викладання мови та ін. Досліджував мову творів Т. Шевченка.
Розгорнути
Народився Макар Вронський
(1910, м.Борисов, Білорусь – 1994) - український скульптор. Автор пам»яників Богдану Хмельницькому у Чигирині Черкаської області, Тарасові Шевченку у Канаді (Палермо), м.Донецьку, Михайлові Коцюбинському у Вінниці.
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...