chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві пройде виставка робіт вбитого фотографа

24 лютого 2012 о 13:32

28 лютого о 18.30 у приміщенні філіалу Київського національного музею російського мистецтва у «Шоколадному будиночку» відбудеться урочисте відкриття персональної виставки фотографа Віталія Розвадовського.

Виставка триватиме з 29 лютого до 8 березня, повідомляє прес-служба КМДА.

На виставці будуть представлені найкращі роботи фотографа за 10 років творчості – від першого дня у журналістиці до останнього репортажу.

У несподіваних ракурсах відвідувачі виставки побачать Юлію Тимошенко, Сергія Тігіпка, Олега Тягнибока, Оксану Білозір. Участь у відкритті виставки вже підтвердили герої світлин: Леонід Кучма, Віктор та Катерина Ющенки, Юрій Павленко, Петро Симоненко, Михайло Чечетов, Оксана Білозір, Віталій Журавський та інші.

Віталій Розвадовський співпрацював з низкою провідних національних видань. Його архів нараховує тисячі репортажів, інтерв’ю та студійних фотосесій.

Місце проведення виставки – вулиця Шовковична, 17/2.

Як відомо, Розвадовського убили пізно ввечері 28 листопада 2011 року.Встановлено , що напад на фотографа скоїв 17-річний юнак з корисливою метою заволодіння грошима.

16 квітня

Інші дати
Феодосій Федченко
1911 –  український метролог, фізик-експериментатор. Створив найточніший маятниковий годинник – астрономічний годинник Федченка (АГФ), яким оснащено більшість обсерваторій, станцій метро і телецентрів країн колишнього СРСР.
Розгорнути
Народився Борис Возницький
(1926, с. Ульбарів Рівненської обл. - 2012) - український мистецтвознавець, академік Української академії мистецтв, Герой України, лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка, заслужений працівник культури України та Польщі, президент Українського національного комітету Міжнародної ради музеїв (ІСОМ), доктор honoris causa.
Розгорнути
Народилася Христина Алчевська (Журавльова)
(1841, м.Борзна Чернігівська область – 1920) - український педагог, організатор народної освіти, популяризатор української мови, народної пісні, творчості Тараса Шевченка. У своїй садибі у Харкові у 1899 році встановила перший у світі пам»ятник Тарасу Шевченку.
«Людина, яка в час масової безграмотності, працю задля просвіти народу зробила девізом свого життя і залишилася вірною тому девізові”. (Микола Сумцов про Христину Алчевську)
Розгорнути