chrome firefox opera safari iexplorer

Сьогодні у Києві відкривається виставка франзуського фотографа в стилі «Ню»

20 вересня 2012 о 12:01

Ерік Марріан прославився фотографіями в стилі Ню, а його роботи вже об'їздили практично всю Європу, повідомляє «Сніданок з 1+1». Захоплення Еріка Маррана однією жінкою переросло у високе мистецтво. Ця історія розпочалася у 2005 році.

Вона була його музою, його коханкою, та першою моделлю. Саме з неї почалася серія фотографій, що зараз називається «Білий квадрат». На знімках можна побачити лише два кольори – чорний та білий, і лише інколи можна розпізнати певну частину оголеного жіночого тіла.

«Ерік не робить свої роботи вульгарно. Вони наповнені глибокою естетикою. Дивитися можна і дітям», — розповідає директор галереї Леонора Янко.

За освітою Ерік Марріан був архітектором, це не могло не позначитись на його роботах, адже здається, що вони виконані за допомогою циркуля та лінійки. Його фото прості та складні водночас, відсутність кольорів та заплутані лінії людського тіла немов закуті в квадрат.

Його фотографії вже підкорили Нью-Йорк, Париж, Берлін, Москву та Венецію, тепер час підкорювати столицю України.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути