chrome firefox opera safari iexplorer

Сьогодні у Києві відкривається виставка «танцюючих ляльок»

19 вересня 2012 о 14:36

19 вересня о 17.00 у Національному музеї літератури України відбудеться відкриття виставки «Ляльки запрошують до танцю».

Свої роботи представлять лялькарі різних міст України, Росії та Грузії, повідомляє сайт Міністерства культури України.

«Під час відкриття виставки відбудеться презентація танцювальної програми, у якій будуть відтворені представлені ляльки, – розповідають організатори. – Доповнюють тему танцю живописні роботи Анни Салівончик (Мінськ) та роботи у техніці «фунтик» Ангеліни Пан (Київ). Крім того, буде презентовано роботу грузинського майстра – механічну ляльку. Всі ляльки виготовлені виключно для виставки і ніколи раніше не виставлялися».

На виставці «Ляльки запрошують до танцю» можна буде побачити ляльок, виготовлених з текстилю, порцеляни, паперклею тощо. Ляльки, створені спеціально для виставки, танцюють гопак, танго, твіст, балетний танок та вальс.

Виставка буде проходити з 19 по 29 вересня у стінах Національного музею літератури України: Київ, вул. Богдана Хмельницького, 11.

«Рідна країна»

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути