chrome firefox opera safari iexplorer

У київському зоопарку знову гинуть тварини

09 лютого 2012 о 09:08

У Київському зоопарку загинув страус. Про це розповів директор Олексій Толстоухов.

«У нас загинула 5-річна самка страуса. Швидше за все, причиною смерті стала якась патологія, адже у тварини в грудній порожнини лопнула судина. Ми також розглядаємо варіант, що смерть наступила після того, як самка побилася зі своїми родичами», — розповів «Сегодня» Толстоухов.

У співробітників зоопарку інша версія щодо цього. «Страус просто замерз. Адже птах знаходиться у відкритому вольєрі на холоді», — розповіла співробітниця зоопарку.

Толстоухов каже, що смерть страуса від холоду неможлива, адже у птахів є додатковий «закритий будиночок з сіном». Після загибелі самки страуса в зоопарку залишилися ще дві самочки і самець.

16 грудня

Інші дати
День пам’яті Івана Федорова
(? 1510 – 1583) – засновника книгодрукування в Україні. У Львові в 1574 році надрукував нове видання «Апостола» та перший східнослов’янський «Буквар» з власними післямовами, в Острозі – першу повну слов»янську Біблію (Острозька біблія) (1581).
Розгорнути
Народився Андрій Стечинський
(1849, с.Хрінів Львівської обл. - 1896) - український актор, режисер і драматург. Автор драм "Міщанка", "Чорний Матвій", комедії "Псотниця". Ролі: Макогоненко ("Наталка Полтавка"), Стецько ("Сватання на Гончарівці").
Ти - весь у слові, як у сповиткові, З колиски до калини при горбі... І вже коли ти похитнувсь у слові, Вважай, що похитнувся у собі. (Борис Олійник)
Розгорнути

Новини Дивитися всі