chrome firefox opera safari iexplorer

На Олімпіаду-2012 поїдуть понад 200 українських спортсменів

23 березня 2012 о 11:02

187 українських спортсменів уже завоювали олімпійські ліценції в 18 видах спорту. Планується, що на Олімпіаді в Лондоні нашу країну представлять 210-220 спортсменів, які виступатимуть в 28 видах спорту.

Про це заявив президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка, повідомляє ЛігаБізнесІнформ.

Зараз йде завершальний етап підготовки до Олімпіади, тому остаточну кількість отриманих ліцензій стане відома на початку літа, адже в травні завершиться кваліфікаційний відбір.

За словами Бубки, за останній олімпійський цикл на розвиток олімпійського руху та олімпійську підготовку НОК направив більше 215 млн.грн.

Нагадаємо, Ігри XXX Олімпіади пройдуть з 27 липня по 12 серпня 2012 року в Лондоні. Лондон — перше місто, яке прийме Ігри вже втретє (до 2012 року змагання проходили в 1908 і 1948 роках).

9 липня

Інші дати
Народився Михайло Слабченко
(1882, м.Одеса - 1952) – український історик і правник. Автор 13 праць і понад 200 статей, присвячених майже всім  періодам історії України виданих українською, російською, німецькою та ін. мовами.  
«Де б я не був, в яких би умовах не перебував, я завжди служив науці. І дещо для науки я зробив. Я поклав підвалини для історії українського права періоду Гетьманщини, я відкрив економічну історію України, я побудував нову історію України. Що гірше, що краще, з більшими чи меншими помилками, але це було мною зроблено». (Михайло Слабченко)
Розгорнути