chrome firefox opera safari iexplorer

Україна обурена помилками на офіційному сайті Олімпіади-2012

26 липня 2012 о 10:14

Слідом за грузинами географічним помилками на користь Росії на офіційному сайті Олімпіади-2012 обурилася й Україна.

Штаб олімпійської делегації України направив офіційне звернення до Організаційного комітету Ігор ХХХ Олімпіади в Лондоні з проханням терміново внести поправки до помилкових біографічних даних, опублікованих на офіційному сайті Олімпійських ігор.

Як повідомляє сайт Національного олімпійського комітету України, зокрема, йдеться про інформацію про спортсменів російської команди, де допущені суттєві помилки, пов'язані із місцем їх народження в Україні.

Так, у багатьох спортсменів збірної Росії, що народилися в Україні, місцем народження названа українська область, але позначена як частина Росії.

Наприклад, місцем народження волейболіста збірної Росії Тараса Хтея названа Львівська область Росії.

Штаб олімпійської делегації України буде відслідковувати розвиток подій і вживати відповідних заходів щодо внесення необхідних поправок.

Зазначимо, що Україна — не єдина країна, що постраждала від таких «помилок». Раніше свої скарги на аналогічні невідповідності направила до оргкомітету Ігор Грузія.

24 жовтня

Інші дати
24 жовтня святкують:
  • День Організації Об’єднаних Націй (День ООН).
  • Всесвітній день інформації про розвиток.
Розгорнути
Народився Микола Біляшівський
(1867, м. Умань – 1926) – український археолог, етнограф, мистецтвознавець, музейний діяч. Один із засновників та дійсний член Української Академії Наук. В 1902-1923 роках - організатор і директор Київського міського художньо-промислового і наукового музею (тепер Національний художній музей України).
Розгорнути
День пам’яті Лук’яна Кобилиці
(1812, смт. Путила, Чернівецька область – 1851) – український громадсько-політичний діяч, керівник селянських повстань 40-х років 19 ст. на Путильщині (Буковині). Очолив виступи селян 22 громад, які рішуче відмовлялися відробляти панщину, самочинно переобрали сільську старшину, висунули вимоги відкриття українських шкіл, вільного користування лісами і пасовиськами. Як депутат австрійського парламенту виступив за надання політичної автономії Буковині і приєднання її до Галичини, вимагав скасування кріпацтва і передачу селянам землі без викупу.
Розгорнути