chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні крутять антигрузинське кіно

19 березня 2012 о 09:49

Блискавична російсько-грузинська війна закінчилася, та поле бою лише розширюється. Залпи у бік Грузії невдовзі пролунають і з України. Слава Богу, лише з екрану.

Російська кіновідповідь на голівудську стрічку  «5 днів у серпні» називається «Серпень. Восьмого». Високобюджетний блокбастер, знятий на кремлівські гроші, воктре загострив і без того непрості відносини між Росією та Грузією — Михайло Саакашвілі навіть пригрозив скасувати візи для росіян, які хочуть відвідати його країну.

Україна, після певних вагань та невеликої затримки, вирішила таки дозволити скандальне кіно на своїх великих екранах.

Зрештою, що говорити про антигрузинські фільми, Україна виводить у прокат навіть відверто антиукраїнське кіно.

Джерело: 5 канал
Розділи: Новини культури

2 квітня

Інші дати
Дарія Дяченко
1924 – діяч партизанського руху. У роки Другої світової війни була учасницею загону «Партизанська іскра» на Миколаївщині. Загинула від рук окупантів. Герой Радянського Союзу.
Розгорнути
Народився Серж Лифар
(1905, м. Київ - 1986) - балетний танцівник та хореограф українського походження, відомий як один із найвидатніших танцівників XX сторіччя. Сучасники називали його «богом танцю», «добрим генієм балету XX століття».
«Навіть прекрасний блискучий Париж не зміг примусити мене, киянина, забути мій широкий, величавий Дніпро». (Серж Лифар)
Розгорнути

Новини Дивитися всі