chrome firefox opera safari iexplorer

Львівських учнів добу тримали в аеропорту. Діти спали на підлозі

24 квітня 2012 о 11:47
Чотирнадцять учнів 7-10 класів львівської гімназії добу поневірялася у варшавському аеропорту через затримку рейсу – дітей не поселили в готель, вони спали прямо на підлозі в залі очікування.

Матраців підліткам не дали – тільки маленькі подушки і ковдри, пише газета «Сегодня».

Діти поверталися літаком польської авіакомпанії LOT після двотижневої навчальної поїздки в Канаду. Вони повинні були бути вдома в минулий четвер в обід, а прилетіли лише в суботу ввечері.

Мама гімназиста Владислава Кривуна Світлана розповіла, що спочатку на добу затримався рейс Торонто-Варшава. У Канаді хлопців поселили в готель і нагодували. Після прильоту до Варшави їм оголосили, що їх літак до Львова уже полетів, і вони полетять додому тільки на наступний день, в суботу.

«Батьки тут з розуму сходили! Я зверталася до представництва авіакомпанії LOT у Львові і мені пообіцяли, що зроблять для дітей одноразові візи, поселять до готелю, – розповідає Світлана Кривун. – Але цього не сталося. Після стомлюючого 9-годинного перельоту діти ночували в аеропорту, а нагодували їх тільки після того, як керівники групи підняли шум. Уявляю, якби таке сталося з польськими дітьми у Львові – був би вже міжнародний скандал».

У представництві авіакомпанії LOT у Львові «Сегодня» заявили, що знають про інцидент, але пояснити, чому дітям не надали нормальний нічліг, відмовилися. Батьки збираються писати скаргу в варшавський офіс компанії і, можливо, домагатися компенсації за моральну шкоду.

18 листопада

Інші дати
Сьогодні відзначають:
  • День сержанта Збройних Сил України.
 
Розгорнути
Народився Кость Левицький
(1859, м.Тисмениця, Івано-Франківська область - 1941) - український державний діяч, адвокат, публіцист. Один з найвизначніших політичних діячів Галичини кінця 19 століття – першої половини 20 ст., керівник уряду ЗУНР (1918). Автор історичних праць «Історія політичної думки галицьких українців 1848-1914», «Історія визвольних змагань галицьких українців в часи світової війни 1914—1918 рр.», «Великий зрив».
“Ми свідомі цього обов’язку, який прийняли серед граду куль і незвичайно важливих обставин. Вступаючи в уряд, уважаємо за відповідне зазначити, що стоїмо на демократичнім принципі. Ми вийшли з народу і для народу буде присвячена наша праця” (Кость Левицький)
Розгорнути