chrome firefox opera safari iexplorer

До Євро-2012 в київському аеропорту Жуляни побудують сучасний термінал

07 липня 2011 о 13:25

Як повідомив гендиректор аеропорту Жуляни Олександр Нестеренко, до Євро-2012 там збираються побудувати новий міжнародний пасажирський термінал.

За словами Нестеренка, зараз на об'єкті закінчуються фундаментні роботи, встановлюються колони нового терміналу.

«Підрядник з упевненістю запевняє нас, що на початку квітня 2012 року Київ отримає сучасний термінал з пропускною здатністю 320 пасажирів на годину», — зазначив Нестеренко. Він додав, що після будівництва новий термінал зможе за одну годину приймати і випускати 2 літаки Boeing або Airbus з повним завантаженням.

Нагадаємо, раніше за свій рахунок аеропорт реконструював 3 сектори прильоту / вильоту, а також завершив будівництво ще одного сектора на приліт.

Зараз у планах аеропорту за гроші міського бюджету реконструювати Привокзальну площу і зовнішні інженерні мережі вартістю 55 млн грн.

За гроші інвестора планується побудувати 2 пасажирські термінали, вантажний термінал, ангари для проведення техобслуговування літаків і ангари для зберігання літаків.

Очікується, що інвестор витратить на розвиток інфраструктури аеропорту понад 500 млн грн. У свою чергу держава виділила кошти на реконструкцію аеродромного комплексу.

Раніше став відомий порядок роботи аеропорту Бориспіль під час Євро-2012.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути